“ДИПЛОМИ “ВИШІВ” З ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ НЕ ДІЙСНІ” – МІНОСВІТИ

Дипломи вищих навчальних закладів, які залишаються на тимчасово окупованій території Донбасу, не визнає жодна країна світу. Про це заявив заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Микола Фоменко в ефірі "Радіо Свобода".

"Нам уже стали надсилати дипломи, які там видають. Цим вони, мабуть, хотіли показати, що вищі навчальні заклади працюють. Проте, це не дипломи, а якісь нотатки слідчого. Певна річ, такі дипломи ні в Україні, ні в Європі не визнаватимуть" – зазначив Фоменко.

За словами чиновника, щоб отримати диплом державного зразка, студент має перевестися до вишу, розташованого на материковій частині України.

За даними Міністерства освіти і науки, наразі з тимчасово окуповані території Донеччини та Луганщини, залишили близько 60% студентів. Дотепер переведення до вишів на звільнених територіях триває.

Нагадаємо, що раніше низка російських вишів спростувала заяви представників самопроголошеної ДНР про отримання студентами окупованих територій дипломів російського зразка. Зокрема, заперечили видачу своїх дипломів на Донбасі Південний Федеральний університет та Перший Московський медичний державний університет.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
21 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов