
15:20, 3 квітня 2015 р.
Терористи готуються до провокацій на Пасху
У прес-центрі АТО повідомили, що за оперативною інформацією бойовики збираються на Великдень зірвати українцям відсвяткувати одне з найбільших християнських свят. Наразі українські військові роз’яснюють місцевим мешканцям в зоні АТО дії уразі виникнення провокаційної ситуації.
Сьогодні, 3 квітня спікер АТО Андрій Лисенко на брифінгу розповів про можливу провокацію зі сторони терористів, яку бойовики планують влаштувати на Великдень.
«Нам надходить оперативна інформація з наших джерел, які підтверджують, що бойовики докладають усіх зусиль для здійснення якомога більшої кількості провокацій, зокрема і з можливим підривом транспортних засобів, на яких пересуватимуться мирні жителі, і в місцях святкування Пасхи», - говорить спікер АТО.
Лисенко повідомив також, що проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота серед мешканців. Людей застерігають бути пильними та обережно ставитися до предметів, які можуть бути використані як вибухові пристрої.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:58, 19 травня
1
14:34, 17 травня
12
10:05, 17 травня
live comments feed...
Коментарі