Більше 4 тисяч вінничан зможуть знайти роботу на найбільш потужному та сучасному підприємстві

У рамках робочої поїздки до міста Ладижин керівник Вінниччини Валерій Коровій спільно з народним депутатом України Миколою Кучером відвідав ТОВ «Вінницька птахофабрика», що входить до складу підприємств «Миронівського хлібопродукту».

Товариство, що розпочало свою діяльність на Вінниччині у 2010 році, за масштабами виробництва м’яса птиці є найбільшим в Україні та Європі і забезпечує робочими місцями 4,5 тисячі працівників. Сьогодні ж, по звершенню першої черги проекту, підприємство планує вдвічі розширювати своє виробництво, аби вже до 2020 року стати найбільш потужним та найсучаснішим заводом подібного спрямування у світі.

Коментуючи побачене, голова облдержадміністрації відзначив, що реалізуючи перший етап інвестиційного проекту, «Миронівський хлібопродукт» виконав весь соціальний пакет та усі зобов’язання, взяті перед жителями тієї територіальної громади, де розміщені об’єкти підприємства. «Приємно також, що поряд з цим в такий непростий час започатковано соціальний проект МХП, який допомагає органам місцевого самоврядування вирішувати низку назрілих проблем, особливо в частині самоорганізації територіальних громад, проведення відповідної роз’яснювальної роботи, - зауважив Валерій Коровій. – Сьогодні ж ми фактично стоїмо на порозі чергового етапу проекту, який дасть можливість додатково створити щонайменше 4 тисячі робочих місць та працевлаштувати таким чином значну частину населення, що проживає в суміжних сільських територіях, і де проблема зайнятості дуже серйозна».

03(344).jpg
05(308).jpg

Очільник регіону також зазначив, що обласна влада розраховує на продовження започаткованої МХП практики упровадження соціальних проектів, та запевнив у підтримці запланованих підприємством інвестиційних заходів.

10(115).jpg
11(111).jpg
12(110).jpg

«У процесі реалізації такого роду проектів іноді виникає чимало різноманітних питань: від врегулювання певних аспектів земельних відносин, видачі технічних умов, узгодження окремих позицій з суб’єктами природних монополій, працевлаштування населення до формування сприятливого середовища довкола реалізації конкретного інвестиційного проекту. І обласна влада максимально сприятиме тому, щоб другий етап цього проекту МХП був успішно реалізований», - підкреслив Валерій Коровій. А при тому наголосив: побачене на «Вінницькій птахофабриці» для нього, як голови облдержадміністрації, у спілкуванні з іншими потенційними інвесторами є своєрідною візитівкою успішної реалізації проекту на теренах Вінницької області.

17(44).jpg
18(45).jpg

За словами народного депутата України Миколи Кучера, який свого часу працював в компанії «Миронівський хлібопродукт», підприємство в Ладижині є соціально орієнтованим, адже питанням соціального захисту тут приділяється надзвичайно велика увага. «Підприємство виплачує досить великі зарплати, платить податки, з яких формується місцевий бюджет, вирішує багато соціальних питань на селі. І навіть сьогодні з допомогою товариства створена громадська організація «Соціальний центр МХП», який серйозно займатиметься якраз соціальними питаннями територіальних громад», - повідомив Микола Кучер.

19(33).jpg
21(27).jpg

Окрім того, «Миронівський хлібопродукт» вкладає кошти у ремонт доріг в межах Гайсинського, Тростянецького і Бершадського районів та будує автошляхи з бетонним покриттям, аби забрати свій технологічний транспорт з доріг загального призначення.

22(38).jpg
24(19).jpg

Що ж стосується запланованого проекту, то початок робіт передбачається вже в поточному році і триватиме, за попередніми оцінками, до 2020-2021 років. Тож якщо сьогодні на підприємстві діють 12 виробничих майданчиків, де за 2 місяці вирощуються 24 мільйони птиці, то по завершенню проекту таких майданчиків функціонуватиме 24. Відповідно, вдвічі збільшаться обсяги діяльності і інкубаторно-птахівничої станції, і переробного комплексу.

Проблем з ринками збуту, прогнозують керівники підприємства, бути не повинно, адже вже сьогодні товариство має дозвіл на експорт до 64 країн світу, а обсяги експортованої продукції складають близько 60-70 % від виробництва.

Для довідки.

ТОВ «Вінницька птахофабрика» – потужне сучасне підприємство, яке за масштабами виробництва м’яса птиці найбільше в Україні та Європі. До складу підприємства входить три філії – «Птахокомплекс», «Переробний комплекс» та «Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів». В листопаді 2014 року птахофабрика отримала дозвіл на експорт курятини в країни Європейського Союзу.

Філія «Птахокомплекс» має власну Інкубаторно-птахівничу станцію, яка повністю задовольняє внутрішні потреби птахофабрики. Потужність першої черги складає 16 млн. яйця в місяць. До складу птахокомплексу входить 12 дільниць по вирощуванню курчат бройлерів, на яких розташовано по 38 пташників на кожній. На даний час підприємство вирощує 16 млн. 700 тис. голів птиці.

Філія «Переробний комплекс» – це комплекс з переробки курчат-бройлерів. Планова виробнича потужність в цілому складає близько 268 тис. тонн м’яса птиці на рік.

Філія «Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів» забезпечує птахофабрику комбікормами. Потужність виготовлення комбікормів - 90 тон за годину.

ТОВ «Вінницька птахофабрика» оснащена найсучаснішим обладнанням від світових лідерів в галузях птахівництва та м’ясопереробки.

Підприємство бере активну участь у розвитку інфраструктури, благоустрою та створенні сприятливих соціальних умов в регіонах, де розташовані його потужності.

myvin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
355 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Технологии постоянно развиваются, они делают нашу жизнь комфортнее, безопаснее и интереснее. Медицина также не стоит на месте. Современный бесконтактный термометр для измерения температуры – это устройство, которое в скором будущем заменит все ртутные и электронные термометры в каждой семье. Почему ртутные и электронные термометры уходят в прошлое? Ртутные модели уходят в прошлое по нескольким причинам: неудобство измерения, его длительность, а также опасн...
Криминал
В Гайсинской больнице скончался 49-летний местный житель. 16 сентября его с тяжелой травмой головы в больницу доставила скорая помощь. Выяснилось, что травмы несовместимые с жизнью пострадавшему вызвала его сестра. Полицией установлено, что 15 сентября во время совместного употребления спиртных напитков по месту совместного проживания между родственниками возникла бытовая ссора, во время которой женщина несколько раз ударила брата в голову. С травмой голов...
Общество
В связи с преждевременной смертью Раи Панасюк завтра в городе будет объявлен День траура. Об этом сообщил мэр города Винницы Сергей Моргунов в соцсети ФБ. “Это невосполнимая потеря для всей винницкой общины, для всей страны. Попрощаться с Раей все – кто ее знал, уважал и ценил эту невероятно светлого человека – смогут в Доме офицеров. Прощание начнется в 14 часов. Вечная память …”, – пишет мэр.
Новости компаний
Альфа-Банк Украина и Укрсоцбанк, входящие в международную банковскую группу ABH Holdings S.A. со штаб-квартирой в Люксембурге, объединяют свои активы, чтобы стать самым крупным частным банком Украины. О том, как происходит слияние, когда оно завершится и какие выгоды от него получат клиенты, нам рассказал Сергей Заричнюк, региональный руководитель по продажам и дистрибуции Центрального региона Альфа-Банка Украина и Укрсоцбанка. Когда Альфа-Банк Украина и У...
Экология
17 сентября под руководством первого заместителя председателя Тывровской райгосадминистрации (Винницкая область) Александра Заворитного состоялось заседание Государственной чрезвычайной противоэпизоотической комиссии при Тывровской РГА. В заседании приняли участие члены Государственной чрезвычайной противоэпизоотической комиссии при райгосадминистрации, представители лесных хозяйств района, Тывровский поселковый голова Кицишин С.М., главный редактор районн...
Общество
17 сентября, в зале Винницкого городского дворца искусств «Заря» состоялись торжества по случаю Дня спасателя. Во время торжеств руководители области и города вручили награды и премии лучшим работникам. Согласно Указу Президента Украины 17 сентября установлен День спасателя, в поддержку инициативы общественности и Министерства Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы, которое празднуют ра...
Политика
По словам главы Нафтогаза, цена на газ будет расти постепенно Правительство Украины на переговорах с Международным валютным фондом (МВФ) достигло принципиальной договоренности о постепенном повышении цены газа до уровня импортного паритета к 2020 году. Об этом сообщил глава правления НАК Нафтогаз Украины Андрей Коболев, пишет Интерфакс-Украина. "Есть предварительный компромисс, которого правительство достигло (с МВФ - ред.). Темпы сейчас обсуждаются", - ск...
Общество
В Виннице возле Винницкого торгово-экономического института, на улице Соборной, была установлена новая фотозона , где жители города, а также студенты данного учебного заведения имеют новую возможность вместе с ней сфотографироваться. Она оформлена зеленым цветом в стиле популярных в городе топиаров под названием "Я Люблю ВТЭИ".
Происшествия
Дорожно-транспортное происшествие произошло в 19 часов 17 сентября в селе Копеевка Тульчинского района. Предварительно, водитель автомобиля «МАН» не справился с управлением, съехал в кювет и перевернулся. Вследствие ДТП погибла пассажирка грузовика. Полицией открыто уголовное производство. 51-летний водитель грузового автомобиля «МАН», житель Томашпольского района, доставлен в тульчинской больницы. В результате аварии 49-летняя пассажирка получила телесные...