Життя по-новому з квітня: зростання тарифів, податки для працюючих пенсіонерів і збільшення страхового стажу

А ось обмеження зарплат для чиновників – не пенсіонерів скасували: тепер вони можуть отримувати більше 7 мінзарплат

З 1 квітня в Україні зросли тарифи на газ (з 1,09 до 3,6-7,2 грн за куб. м, в залежності від споживання – чим більше, тим дорожче), світло (з 6 до 21 коп. за кВт -ч, залежно від споживання), опалення (на 72%, або на 6-10 грн за кв. м, в залежності від регіону), гарячу воду (55-57%, або до 40 грн і більше за куб. м ).

А ось працюючі пенсіонери збідніли: з 1 квітня працюючі пенсіонери з пенсією вище 1,5 мінімальної (1453,5 грн) будуть платити 15% податку з суми, що перевищує ті самі 1453,5 грн. Працюючі науковці-пенсіонери також отримають не наукову, а звичайну пенсію – яка приблизно вдвічі менша за наукову. А пенсіонери-держслужбовці, судді, прокурори і депутати (крім інвалідів та учасників бойових дій) взагалі пенсію не отримають, поки не звільняться з посади. Норма ця діє до кінця 2015 р.

А ось обмеження зарплат для чиновників – не пенсіонер скасували: тепер вони можуть отримувати більше 7 мінзарплат, або 8526 грн "брудними", а при скороченні до 30% чисельності співробітників підприємства – більше 10 мінзарплат, або 12 180 грн "брудними" (у січні їх зарплати обмежили 7 мінімальними ЗП).

З 1 квітня поступово, за 10 років на 5 років (до 25-30 років), почали збільшувати страхстаж (звичайний, а не пільговий) для представників "шкідливих" професій, а також стаж роботи за професією для лікарів і вчителів, який дає право на достроковий вихід на пенсію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
65 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов