У Вінниці скаути розказали чим вони займаються і провели тренінг для майбутніх кандидатів

У Вінниці вперше пройшов тренінг де розповідали про діяльність місцевої скаутської організації та провели кваліфіковану підготовку кандидатів до вступу у лави Пласту. Головною ціллю вінницьких скаутів є створення відповідного середовища для цілеспрямованого самовиховання пластунів та пластунок.

Так 4-5 квітня у місті пройшов ознайомчий тренінг щодо діяльності Станиці Вінниця Національної скаутської організації України "Пласт". Запрошені з Києва та Тернополя досвідчені пластуни-інструктори у інтерактивній формі провели кваліфіковану підготовку для вступу нових кандидатів у організацію.

Програма вишколу складалася із двох частин – базової і варіативної. У першій організатори розповіли основи діяльності та правила Пласту. У другу частину було включено спеціальні та актуальні теми для учасників.

Загалом діяльність Пласту зосереджена на вихованні і навчанні дітей через гру і працю, що є невід'ємною частиною самовиховання та допомагає учасникам  спільно діяти, організовувати заняття та взаємно дбати один про одного.

Довідка.  Пласт – Національна скаутська організація України є неполітичною і позаконфесійною молодіжноюорганізацією. Метою Пласту є виховання української молоді на свідомих, відповідальних і повновартісних громадянмісцевої, національної та світової спільнот, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту та на засадаххристиянської моралі.
Пласт, як український аналог скаутського руху, з'явився в Україні у 1911 році. 12 квітня 1912 року у Львовівихованці одного з засновників Пласту, Олександра Тисовського, вперше склали Пластову Присягу. 
Вінницький Пласт почав своє становлення ще на початку 1990-х років.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов