«АТМАСФЕРУ» ДЛЯ ВІННИЧАН СТВОРИЛИ МУЗИЧНІ ГУРТИ З П’ЯТИ КРАЇН

Woodstock, MoldeJazz, GBOB, Emergenza, Країна Мрій подарували глядачам незабутній вечір

З мелодію мантр 5 квітня у нічному клубі «Feride Plaza» вінничан познайомив гурт AтмАсферa – яскравий і загадковий проект на сучасній музичній сцені України. До речі, назва гурту має власне трактування. Барабанщик Тимур пояснив, що «атма» – це душа, а «сфера» – те, що її оточує.

Переможці та учасники багатьох музичних фестивалів, серед яких Woodstock (Польща), MoldeJazz (Норвегія), GBOB (Англія), Emergenza (Росія), Країна Мрій (Україна), подарували глядачам незабутній вечір.

Ще на початку виступу музиканти попередили, що концерт буде не зовсім звичайним. І не порушили свого слова. Вони не просто співали пісні, а створювали музику за допомогою мантр разом із залою, яка зібрала близько 300 осіб.

– Ці звуки складаються з іншої субстанції, вони з духовного світу і гарно впливають на нас, приносячи щастя і спокій, – розповіла вокалістка гурту Анастасія. – Мантра – це потужна рушійна енергія, сила, втілена у формі звуку. Мантри близькі до нас, вони належать всім, і приносять внутрішнє умиротворення, чого нам дуже не вистачає сьогодні.
«АтмАсферу» для вінничан створили музичні гурти з п’яти країн
Атмосфера у клубі була дивовижною і теплою. Музиканти зіграли на декількох інструментах, в тому числі на гітарі, бас-гітарі, клавішах, барабанах, мандоліні, флейті, дарбуці. Перед сценою розмістилися найпалкіші шанувальники справжньої музики. Глядачі сиділи прямо на підлозі, застеленій килимами, неначе у колі друзів. Тому кожен, хто вирішив приєднатися до таємничого дійства, відчував себе частиною великої родини.

– Гурт заражає своєю енергією, загадковими давніми мантрами, – поділилася своїми враженнями щодо виступу директор культурно-мистецького центру Донецького національного університету, директор благодійного фонду «Волонтерський тил» і організатор концерту Ніна Бегас. – Ця музика спрямовується на очищення людини від поганих думок, особливо сьогодні, коли негативу більше, ніж позитиву, і така біда в Україні, як війна на Сході. Я вважаю, що людям необхідно слухати таку музику, яка б їх надихала на щось хороше. Бо коли ми будемо очищати свою ауру світлими думками про перемогу, я впевнена, що ми здолаємо негаразди і все у нас буде добре. Окрім цього, сьогодні у цій залі людині дається воля, якої не вистачає на роботі, коли сидиш зранку до вечора, прикутий до одного місця. І саме тут можна отримати цю свободу, якої всі прагнуть.

Проект гурту «Mantra diving» покликаний піднести свідомість на вищий духовний рівень. Адже мантри – це духовні звуки на санскриті, які мають божественну природу. «Ман» – це розум, «тра» – піднести. Оспівування і слухання мантр дуже благотворно впливає на серце і розум, допомагає осягнути внутрішнє щастя та гармонію, незалежно від того, що діється навколо.

– Тур спрямований на те, щоб залучити максимальну кількість людей, направити їх до творчості і показати альтернативу: можна відпочивати по-іншому, без алкоголю, з хорошим настроєм, через мантри, які лунають на сцені, коли виступає АтмАсфера, – розповіла менеджер гурту.
«АтмАсферу» для вінничан створили музичні гурти з п’яти країн
Марічка Кропатницька. Окрім того, вона нагадала, що музиканти вже виступали у Вінниці і дуже раді опинитися тут ще раз:

– Вінниця – це місто, куди завжди приємно повертатися, – Коли хочеться докласти море зусиль, щоб просто побачити цих всіх людей знову. Перший раз ми приїхали до міста з програмою «Мантри джем»: я досі пам'ятаю наші хвилювання. Як нас сприймуть люди? Прийдуть, не прийдуть... Пам'ятаю, як вони прийшли, почали співати, а я стою і думаю: «Боже мій, яке класне місто. Чого ми раніше не приїжджали?»

Лірична, милозвучна пісня і водночас шалений драйв від учасників АтмАсфери знайшли відгук у серці присутніх: публіка шаленіла і підспівувала весь вечір. Повітря було просякнуте веселим настроєм, а з облич музикантів не сходила посмішка.

– Нас надихає щось, що нас переконує, що підносить. Хочеться творити справжнє, у чому ти впевнений, – зазначила Анастасія. Також вона побажала «більше співати мантри, адже вони обов'язково принесуть фортуну та щастя. І бути справжніми».

У кожної людини є чимало проблем. Але завдяки таким заходам, як концерт гурту АтмАсфера, життя, нехай і всього на пару годин, стає кращим. А інколи навіть щастить пірнути у музику. Тоді серце починає битися під ритм метроному, кожна нота поглинає з головою, і ви повільно занурюєтесь у незвідане з кожним новим акордом...

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов