ВІННИЦЬКА КПУ “ПОМИРАЄ” МОВЧКИ

Верховна Рада роздумує над тим, щоб показати "червону картку" КПУ та ухвалити до 9 травня пакет законопроектів про заборону комуністичної ідеології. Червона фарба, що залишилася на фасаді української держави з радянських часів, поступово облуплюється. Добре це чи погано?

Ми поцікавилися у представників політичних сил Вінниці, як вони ставляться до такої перспективи:

Вінницька КПУ “помирає” мовчки


– Я впевнена, що в житті все плинно: рано чи пізно старе відходить, а нове приходить. – розмірковує представниця "Батьківщини" Людмила Щербаківська. – Так само віджила своє КПУ, як віджила себе радянська система, як нещодавно віджала себе "Партія Регіонів". Хоча, звісно, треба переконувати членів КПУ та їх електорат, що претензії не до них особисто. Претензії до партії, як такої. І звісно, що рядові комуністи не відповідають за товарища Симоненка, який втік до Росії. Також треба враховувати, що більшість з тих, хто традиційно голосував за КПУ — похилі люди, і з ними треба поводитися дуже обережно. Треба м'яко їм пояснювати, що являла собою ця партія. Необхідно працювати з людьми.
Вінницька КПУ “помирає” мовчки
– Особисто для мене відміна КПУ буде щастям. Я руками і ногами за це. Думаю, що так само це буде велике щастя для багатьох людей. Вважаю, що комуністична ідеологія завдала великої шкоди Україні та українцям, і її треба було заборонити ще у дев'яності роки. – каже Вадим Шкільняк, член партії "Самопоміч".
Вінницька КПУ “помирає” мовчки
Фото Сергія Немирівського

– Я вважаю, що всім політичним силам треба давати можливість на вільний розвиток. - говорить колишній регіонал, а нині депутат облради Олексій Гаврилов. – Кожна партія має право на існування, якщо її дії та ідеологія не спрямовані на зраду національних інтересів та підрив державної безпеки. Своє слово мають сказати партії будь-якого напрямку, а виборці мають винести їм вирок своїм голосуванням. Це демократично.
Вінницька КПУ “помирає” мовчки
– По-перше, ми завжди були категорично "за" відміну КПУ та комуністичної ідеології як такої. – стверджує "свободівець" Олексій Фурман. – Своє бачення цієї проблеми ми виразили 25 років тому у нашій програмі, і з тих пір нічого не змінилося. Спікери минулої Верховної Ради ніколи не виносили ці питання на обговорення, а зараз у парламенті є достатньо голосів для ухвалення такого рішення. Я переконаний, що комуністам треба не лише заборонити свою діяльність, їх треба судити. Адже усі ми чудово бачили їх злочинні дії під час Революції Гідності, під час окупації Криму та війни на Сході.

Самі ж комуністи Вінниччини коментувати ситуацію відмовилися, обгрунтувавши це тим, що не хочуть обговорювати дану тему до розгляду законопроекту.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
37 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов