
21:37, 13 квітня 2015 р.
У Берліні розпочалися переговори глави МЗС «нормандської четвірки»
У будинку для урочистих прийомів міністерства закордонних справ ФРН розпочалися переговори Франка-Вальтера Штайнмайера, Лорана Фабіуса і Павла Клімкіна та Сергія Лаврова. Про це УННповідомляє з посиланням на РІА "Новини".
Очікується, що сторони обговорять реалізацію мінських домовленостей.
“Результати зустрічі міністрів стануть головною темою обговорення на саміті „великої сімки“, який розпочнеться у вівторок 14 квітня в німецькому місті Любек в рамках головування ФРН в G7”, — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Мінські домовленості були узгоджені на саміті 11-12 лютого 2015 лідерами Німеччини, Франції, України та Росії у форматі “нормандської четвірки” і підписані членами тристоронньої контактної групи.
Зазначимо, комплекс заходів з виконання мінських угод передбачає припинення вогню, відведення важких озброєнь і створення зони безпеки, а також політичне, економічне і гуманітарне врегулювання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:58
Вчора
В Україні представили нові протиуламкові плити RAROG: легкі, тонкі та створені для щоденного захисту
Новини компаній
15:00
29 грудня
15:47
28 грудня
ТОП новини
Оголошення
08:53, Вчора
12:27, 17 грудня
1
01:22, 25 грудня
28
Коментарі