Двом прокурорам із Вінниччини 10 років не бачити чинів і посад
Двоє прокурорів із Вінницької області втратили посади і право працювати в органах державної влади у найближчі 10 років. До них застосовано Закон України «Про очищення влади».
У «жорна» люстрації потрапили заступник прокурора Вінницької області Козачук Михайло Васильович і його тезка з Генеральної прокуратури – Козачук Василь Петрович, заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у воєній сфері - начальник управління правозахисної і представницької діяльності Генпрокуратури України.
Інформацію про це розміщено на сайті Міністерства юстиції у Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади".
Попри співпадіння імені Козачука-старшого і по батькові молодшого - вони не є батьком і сином. Михайло Васильович Козачук народився 16 листопада 1979 р. у м.Хмельницькому. Із серпня 2012 р. по листопад 2013 р. працював Вінницьким прокурором із нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України. Із листопада 2013 р. – заступником прокурора Вінницької області.

козачук
Він – старший радник юстиції, нагороджений медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня. В органах прокуратури працював із липня 2001 р. після закінчення Львівського військового ордена Червоної зірки інституту ім.гетьмана П.Сагайдачного при НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю "Правознавство".
Козачук Василь Петрович народився 3 січня 1954 року в селі Кордишівка Козятинського району Вінницької області. Одружений, має доньку. У 1984 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «електропривод і автоматизація промислових установок».

козачук1
Протягом понад 20-річну трудову діяльність обіймав різні посади у найрізноманітніших сферах господарювання, які, однак, не були пов’язані зі сферою права і юриспруденції. Отож: із 1977 року по 1979 р. працював майстром виробничого навчання Київського електротехнічного технікуму; з 1979 року по 1985 р.– на посаді начальника енергослужби Дирекції з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівів УРСР; 1985 р. по 1989 р. – заступник головного лікаря клінічної лікарні №7 м.Києва; з 1989 р. по березень 2013 р. обіймав різні керівні посади у холдинговій компанії «Київміськбуд».
10 червня 2013 року призначений проректором із фінансово-господарської роботи Національної академії прокуратури України. Ця посада стала трампліном для працевлаштування в Генпрокуратуру.
Коментарі