• Головна
  • Чи приведе децентралізації до злагоди і добробуту в суспільстві, як вважає Кудлаєнко?
22:58, 17 квітня 2015 р.

Чи приведе децентралізації до злагоди і добробуту в суспільстві, як вважає Кудлаєнко?

Телепроект ВДТ «Політрада», який вийшов в ефір 14 квітня, висвітлив питання стану процесів децентралізації з точки зору різних політичних сил. В розмові взяв участь народний депутат Сергій Кудлаєнко, як заступник голови профільного Комітету ВР.

Парламентар нагадав, що на місця вже пішли фінансові ресурси, бюджети зросли в деяких територіальних громадах майже втричі і зараз постає питання чіткого розмежування повноважень та визначення спектру послуг, які можуть надавати місцеві органи влади для повноцінного розвитку міст, районів і сіл. 

"Сьогодні люди зневірені, і для повноцінного руху в бік реформ потрібно, щоб влада і громада порозумілись. Об’єднання неминуче, і якщо деякі сільські чи селищні голови не хочуть втрачати владу, то народ повинен провести справжню люстрацію на місцевих виборах і обрати керівників , які будуть працювати на розвиток і комфортне життя людей", - наголосив народний депутат. 

"Крім того, дуже важливо мати базу для здійснення реформ, а це - Основний закон Конституція, в яку будуть внесені зміни щодо адміністративного устрою та повноважень місцевого самоврядування, адже ми хочемо жити в державі, де панує верховенство права",- зазначив Сергій Кудлаєнко.

"Це гарна ознака, що розпочато діалог із впровадження реформ на всіх рівнях і серед різних політичних сил. І якщо громаді ще потрібно пояснити її можливості, то у влади на сьогодні достатньо повноважень для того, щоб іти назустріч людям та працювати на злагоду і добробут в суспільстві", - вважає парламентар.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...