• Головна
  • Чи підуть за субсидією перші особи області?
22:03, 20 квітня 2015 р.

Чи підуть за субсидією перші особи області?

Питання, а чи отримали присутні документи для отримання субсидії на оплату комунальних послуг стало фактично кульмінацією апаратної наради, яку ранком 20 квітня проводив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. В найкращих традиціях таких заходів більшість присутніх підняло руки, що має свідчити про оперативність роботи відповідних підрозділів. Однак резонансом стала інша подія, як зізнався губернатор, йому додому принесли аж два комплекти документів, а голові облради Сергію Свитку – жодного.

Оскільки уряд вимагає жорсткого контролю за тим, щоб кожна родина отримала документи щодо отримання субсидії, і вже вирішувала сама, чи має вона бажання на державну підтримку в сплаті послуг, голова ОДАВалерій Коровій доповів, що 750 тисяч «боєкомплектів» для оформлення субсидії вже розповсюдили. Він на власному прикладі розповів, що трапляються випадки, коли соціальні працівники виконують директиви та провів «бліцопитування».

Чи насправді майже всі з чотирьох десятків чиновників, присутніх на нараді, як і Валерій Вікторович, отримали документи, дізнатися важко. Підняті руки можуть свідчити і про «підтримку» колег з департаменту соцполітики. Але в журналістів з цього приводу виникло інше питання, яке в соцмережах вже жваво обговорюється. Якщо В. Коровію надали два комплекти, а про Сергія Свитка забули, то чи поділять вони документи?..    

Жарт жартом, а цікаво багатьом. За словами голови ОДА, він хоча і має комплекти, але оформляти субсидію немає сенсу, оскільки рівень зарплати його і дружини за минулий рік не передбачає державну підтримку. До речі, не звертатиметься до соціальних працівників і голова облради. Він запевняє, що отримає відносно велику зарплатню, тому і документи надсилати йому не варто. «Можливо, коли працюватиму викладачем, як раніше, можуть виникнути обставини для отримання субсидії, але не зараз», - пояснив Сергій Михайлович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...