• Головна
  • З наступного року у Вінниці не буде районного поділу
09:00, 3 жовтня 2011 р.

З наступного року у Вінниці не буде районного поділу

Скасування районного поділу не матиме ніяких негативних наслідків по відношенню до самих людей, навпаки, структура управління буде більш оптимізована, що дозволить підвищити якість надання послуг.

Чергова 11 сесія Вінницької міської ради 6 скликання, яка відбулась в останній день вересня, розпочалась із урочистостей.

Зокрема, десятьом жінкам, які народили та виховали від п'яти до десяти дітей, у відповідності до Указу Президента «За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, а також за забезпечення умов для всебічного їх розвитку» було присвоєно почесні звання «Мати-героїня».

Крім того, міський голова Володимир Гройсман та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов привітали із перемогою на ХХІ конкурсі краси «Міс Україна» 19-річну вінничанку Ярославу Курячу. Саме її 11 вересня журі конкурсу обрало найкрасивішою українкою 2011 року.

Далі депутати заслухали інформацію прокурора Вінниці Володимира Семенюка про роботу органів прокуратури у першому півріччі поточного року. Володимир Семенюк зазначив, що завдяки спільній роботі із міліцією та органами місцевого самоврядування останнім часом спостерігається зменшення скоєних особливо важких злочинів; злочинів, що були скоєні у стані алкогольного сп'яніння; також зменшується кількість злочинів кримінальної спрямованості.

Після цього депутати перейшли до розгляду 47 питань порядку денного. Зокрема, було прийнято рішення про основні напрямки бюджетної політики Вінниці на наступний рік, а також про адміністративно-територіальний устрій міста. У відповідності до цього рішення вже з першого січня 2012 року будуть ліквідовані Ленінський, Староміський та Замостянський райони міста.

В результаті проведення в обласному центрі адміністративно-територіальної реформи та ліквідації районного поділу, вінничани не відчують ніяких незручностей, адже у кожному мікрорайоні, як і на сьогоднішній день, будуть розміщенні представництва необхідних установ, служб та організацій. І з'явиться можливість будувати оптимальну систему забезпечення населення соціальними та адміністративними послугами відповідно до принципів доступності та реального проживання людей. «Скасування районного поділу не матиме ніяких негативних наслідків по відношенню до самих людей, навпаки, структура управління буде більш оптимізована, що дозволить підвищити якість надання послуг. Таке рішення ми приймали, спираючись на досвід європейських країн, - підкреслив Вінницький міський голова Володимир Гройсман. - Єдине, що усі структури державної влади будуть приведені у відповідність до ухваленого сьогодні рішення».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...