• Вінницькі футболісти знов програли
12:30, 3 жовтня 2011 р.

Вінницькі футболісти знов програли

Вінницька «Нива» нарешті перервала безгольову серію, забивши у гостьовому матчі із харківський «Геліосом». Проте припинити безвиграшну серію вінничанам не вдалося – в результаті вони поступилися з рахунком 2:1.

Спочатку відзначилися господарі поля – на 30 хвилині Марат Даудов реалізував пенальті за фол Новицького проти Борзенка. А на початку другого тайму Євген Лозовий подвоїв перевагу. Гол у відповідь вінничани забили з пенальті за фол харківського футболіста проти Вадима Гетьмана. Реалізував 11-метровий Сергій Герасимець.

Після цієї поразки «Нива» займає передостанню сходинку турнірної таблиці. Футбольний клуб «Львів» також із 10 очками має гру в запасі.

- У нас в команді зараз проводиться експеримент - з тренерів я залишився один, - сказав тренер вінничан Олег Федорчук. - Тому мені доводиться і футболістів тренувати, і везти їх на ігри, і розминати, і годувати.