• Вінницькі боксери вшанували пам’ять тренера турніром
13:00, 4 жовтня 2011 р.

Вінницькі боксери вшанували пам’ять тренера турніром

У спортивному клубі «Нокаут» відбулися фінальній бої Всеукраїнського турніру з боксу серед юніорів пам’яті тренера Віталія Михайловського

Фінальному заходу передували два дні боксерських поєдинків, що проводилися у залі стадіону «Локомотив». У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Вінниці, Бердичева, Умані, Києва, Хмельницького.

Поєдинки проходили у п’ятнадцяти вагових категоріях. Самі змагання проводилися за олімпійською системою – хто програв у бою, той і вибуває.

Турнір заснований у 2000 р. майстром спорту СРСР Валерієм Лазаруком, вихованцем Віталія Михайловського. Уже одинадцятий рік поспіль змагання проводяться серед юніорів до 17 років. Такий віковий регламент, на думку засновників турніру, якнайкраще підкреслює те, що Віталій Михайловський був не тільки добрим спортивним тренером, а й педагогом, батьком для своїх учнів.

Першими на професійний ринг вийшли 10-річні юнаки: Олег Іванченко, Назар Стасюк, Максим Пилюх та Єгор Пшеничний – майбутнє вінницього боксу. Організатори вирішили не визначати переможців у цих парах, тож кожен з малих боксерів того вечора став переможцем. Адже головне – не перемога, а досвід та участь.

Переможцями турніру у різних вагових категоріях стали уманці Андрій Гнип, Ярослав Петриненко, боксери з Бердичева Олексій Кривець та Іван Бєляков, а також вінничани: Вадим Мазур, Віталій Терещук, Олексій Токарчук, Юрій Яворський, Владислав Вітенко та Олександр Колесник.

Фінальним акордом став двобій між гостем з Умані Дмитром Дробилком та вінничанином Владиславом Юрчаком. Наш боксер у нелегкому поєдинку переміг суперника. А після боїв його нагородили кубком за кращу тактико-спортивну підготовку.