На Вінничині амністованих будуть працевлаштовувати і лікувати

У Вінницькій області всі особи, які потрапили під дію закону «Про амністію в 2011 році», будуть по можливості працевлаштовані, а ті, хто потребують термінової лікувальної допомоги, її отримають.

Про це повідомила заступник голови Вінницької облдержадміністрації Любов Спірідонова під час наради з організації соціального патронажу звільнених з місць позбавлення волі осіб, передав кореспондент ГолосUA.

За словами Л. Спірідонової, головним на етапі соціальної адаптації таких людей має бути сприяння місцевих органів влади в їх працевлаштуванні, а також профілактиці та лікуванні запущених захворювань.

«Щоб ці люди знову не стали на злочинний шлях і не виявилася потенційними кандидатами на повернення в місця позбавлення волі, їм треба допомогти у вирішенні питання трудового і побутового влаштування. А з метою своєчасного надання хворим на активну форму туберкульозу, онкологічні захворювання або СНІД необхідної медичної допомоги, кримінально-виконавчі установи зобов'язані негайно повідомляти відповідні органи місцевого самоврядування та органам охорони здоров'я про звільнення таких осіб, що дозволить вчасно прийняти відповідні профілактичні та лікувальні заходи», - сказала Л. Спірідонова.

Додамо, в установах виконання покарань Вінницької області під дію закону України «Про амністію в 2011 році» підпадає 165 осіб, з яких 63 особи підлягають звільненню у Вінницькій області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии