• Головна
  • В школі-інтернат на Вінниччині незаконно списували гроші на ремонт, продукти, одяг
12:45, 7 жовтня 2011 р.

В школі-інтернат на Вінниччині незаконно списували гроші на ремонт, продукти, одяг

Порушень на суму понад 134 тис. гривень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявили фахівці Контрольно-ревізійного управління у Вінницькій області під час ревізії Староприлуцької школи-інтернату.

Про це повідомляє прес-служба Контрольно-ревізійного управління у Вінницькій області.

Зокрема, протягом 2009 року та І півріччя 2011 року через наявність у закладі посад, що перевищують установлені штатні нормативи, із бюджету зайво витрачено понад 54 тис. гривень. Протягом грудня 2008-го – червня 2011 рр. близько 34 тис. гривень зайво виплачено двом лікарям, які працюють у школі-інтернаті за сумісництвом.

Під час ревізії виявлено й випадки виплати заробітної плати за невідпрацьований час, через що працівники незаконно отримали понад 5 тис. гривень Водночас через неправильний розрахунок бухгалтерською службою закладу розміру відпускних співробітники школи-інтернату недоотримали протягом червня–серпня ц. р. понад 15 тис. гривень доходів.

Також було виявлено й незаконне списання продуктів харчування, предметів гардеробу, медикаментів, зайвої виплати підрядникам коштів унаслідок завищення ними вартості виконаних ремонтних робіт – усього на понад 24 тис. гривень.

Крім того, під час ревізії фахівці КРУ встановили, що протягом 2009-го – червня 2011 рр. посадові особи навчального закладу всупереч наказам Міністерства освіти і науки для харчування дітей закуповували ковбасні вироби, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувачі, підсилювачі смаку та консерванти, на що із бюджету витрачено понад 36 тис. гривень.

За недотримання вимог чинного законодавства чотирьох посадових осіб Староприлуцької школи-інтернату притягнуто до адміністративної відповідальності, а про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи. Крім того, за порушення фінансово-бюджетної дисципліни до закладу застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, відкритих в органах Державного казначейства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...