Прагнення до вдосконалення знань та вмінь – це природна ціль сучасної людини. Молодь все частіше прагне здобути освіту за кордом, тому що це відкриває більші можливості та широкі горизонти в отриманні престижної посади. Взагалі освіта за кордоном має багато переваг, оспорити які дуже важко. За кордоном приділяють багато уваги системі освіти: постійно вдосконалюють її, навчають студентів кваліфіковані спеціалісти, які мають наукові ступені та досвід.

Навчаючись за кордоном, студент знайомиться з новою культурою, традиціями тієї країни, в якій він знаходиться. Звичайно, можна дуже швидко освоїти іноземну мову чи навіть декілька, тому що можна попрактикуватися.

Головною дилемою у студентів є вибір певної країни. Завітайте до центру UP-STUDY, в якому пропонують обрати для навчання заклад вищої освіти в Польщі. Ця країна користується попитом у студентів з СНД, умови для здобуття професійних знань тут створені найліпше.

Головним плюсом навчання у польському виші є отримання диплому міжнародного зразка. З цим дипломом випускник може поїхати працевлаштовуватися у будь-яку країну. В польських університетах втілюють нові технології навчання, багато часу приділяють практичним заняттям, щоб студент ліпше засвоїв теоретичний матеріал. Викладання матеріалу здійснюється з використанням новітніх методик.

Українські студенти відмічають відносну доступність навчання порівняно з іншими європейськими вишами. У іноземних студентів є можливість отримувати стипендію, цим може похвалитися не кожен університет.

Приступити до навчання іноземний студент може дуже швидко, тому що оволодіти польською мовою не складно. Крім польської, можна вивчити одразу декілька мов, адже оточуючі студенти приїхали з різних країн. В центрі UP-STUDY для абітурієнтів знайдеться актуальна інформація, щодо вступу у польський виш.