На Вінниччині жителі райцентру з дня на день чекають лиха

Місто Хмільник, що у Вінницькій області,  люди умовно розмежовують  на правий і лівий береги. Територію ділить річка – вона тече якраз по центру і щоб не переПЛИВАТИ,  а переХОДИТИ воду,  люди протягли над нею  підвісний міст. Переправа прослужила 20 років і тепер її треба міняти, бо пішли дощі – гнилі дошки провалюються, а залізні троси від часу перетерлися і обриваються. Жити без мосту можна, але тоді людям доведеться іти в обхід 2 км, щоб перейти на протилежний берег, а  мостом це буде кілька метрів.

Петро Степанович ходить цим мостом кожен день, говорить – ремонт треба було робити ще навесні – переправа вже тоді почала тріщати.

Замінити залізні троси самі люди не можуть – це і дорого, і робота тільки для спеціалістів. Хмільничани попросили допомоги у влади, вона прислала комісію, яка офіційно визнала, що міст аварійний. Але далі справа не пішла. Тільки після приїзду знімальної групи міський голова в письмовому вигляді пообіцяв, що троси мосту замінять, і постараються зробити це до зими.

До зими – неповних 2 місяці, міст ніхто не ремонтує, люди бояться, що дітям все-таки доведеться ходити на уроки по снігу 2 км в обхід.

 

Кriminal.tv
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии