У Вінниці розпочався півфінал першості світу зі студентського програмування

У Вінницькому національному технічному університеті, вчора, 11 жовтня, розпочався півфінал першості світу зі студентського програмування. Триватиме турнір до 16 жовтня.

- Для нас дуже велика честь проводити цей захід і до цього ми йшли не один рік. Сьогодні у цьому конкурсі взагалі бeруть участь близько 250 тисяч команд зі всього світу, а на заключний етап потрапляють лише близько сотні. Тому проведення такого масштабного змагання саме в нас - це престиж не лише для нашого університету і міста, а й для усієї держави Україна. Чому саме в нас? У нас уже одинадцять років поспіль проводиться Всеукраїнська олімпіада з програмування. Фактично, кожна студентська команда програмістів зі всіх вузів України приїздила на підсумкові змагання саме до нас. Цього року наша олімпіада співпала з півфіналом першості світу зі студентського програмування. Перед тим, як надати нам таке право до нас приїздив виконавчий директор студентської першості світу Біл Поучер, щоб пересвічитись у нашій спроможності провести цей півфінал, - каже ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко.

Одинадцять років тому у Вінницькому національному університеті розробили програму розвитку програмування в Україні, яку підтримало Міністерство освіти та науки України. Її метою було виведення українських програмістів до золотих призерів першості світу упродовж десяти років. В результаті - лише українські команди представляють південно-східну Європу на фіналі першості світу упродовж останніх трьох років.

20 хвилин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии