Наближається літо, а отже і довгоочікувана відпустка. В наш час більшість людей відмовляє собі у відпочинку, бо вважає, що це занадто дорого з огляду на кризові явища в економіці. Проте якщо підійти до обрання курорту ґрунтовно та зважено, можна знайти чудові варіанти, що не поступаються за якістю та не спустошують гаманець.

Чи відомо вам, що наша країна рясніє прекрасними варіантами для відпочинку на будь-який смак? Якщо ви або ваша родина у пошуку гідного курорту, то кращого варіанта ніж відпочинок у Трускавеці годі й шукати. Трускавець знаходиться у Львівській області й відомий як бальнеологічний курорт, в якому чимала кількість санаторіїв та реабілітаційних центрів. Одним з найкращих місць для відпочинку і лікування в Трускавці є сучасний курортний готель «Лісова пісня» http://lisova-pisnia.ua/ua . Цей заклад розташований у мальовничому карпатському лісі, поряд з цілющими джерелами

Окрім дивовижного розташування та екстер'єру «Лісова пісня» пропонує своїм відвідувачам широкий перелік медичних: як лікувальних так і профілактичних послуг.  Відвідавши курортний готель «Лісова пісня», ви отримаєте  консультації досвідчених лікарів, що визначать необхідні оздоровчі або лікувальні процедури , направлені на укріплення вашого здоров’я.

Також готель пропонує комфортабельні номери, розважальні зали, прогулянки велосипедами, спортивні кімнати та майданчики. Перебуваючи в готелі з родиною, можна не турбуватись за дозвілля найменших  членів сім’ї.  Так, ваша малеча зможе розважитись на дитячому майданчику, посмакувати смаколики української та європейської  кухні у ресторані, намилуватись пейзажами карпатського лісу. Турботливе керівництво готелю «Лісова пісня» піклується проте, щоб страви, представлені в меню, були дієтичними та збалансованими. В цілому в готелі «Лісова пісня» панує атмосфера гармонії, здоров’я та комфорту.