Очевидці зможуть створити У Вінниці свій Скансен

Завершився навчальний візит делегації представників Студентського парламенту Вінниччини до міста Лодзь.

Під час поїздки 45 студентів побачили , в яких умовах вчаться їх однолітки в Польщі, вивчали діяльність різних громадських організацій та досвід залучення ними коштів європейських фондів для реалізації власних проектів.

- Розпочався візит із офіційної зустрічі з Маршалком Лодзького воєводства Вітольдом Стемпенем. Після цього студенти змогли ознайомитись з діяльністю кількох університетів Лодзя, з програмами, які пропонуються ними в тому числі і для студентів з України. Делегація відвідала також і Технопарк в Лодзі, в якому працює бізнес-інкубатор, завдяки якому молоді підприємці, переважна частина з яких саме студенти, можуть розпочати та розвинути власний бізнес, - розповідає один з організаторів поїздки заступник голови Вінницького обласного осередку Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина"Андрій Кавунець Андрій. - Працівники технопарку ведуть консультативний та рекламний супровід новостворених підприємств, а ті в свою чергу отримують суттєві пільги в оподаткуванні.

Вінницькі студенти їздили до Скансена - проект громадської організації, яка на кошти фондів Європейського союзу створює старовинне польське міні-село.

- Сюди зі всього воєводства звозять старі будинки, які планувалось знести під час будівництва доріг або нових споруд. В подальшому тут буде створено великий рекреаціний комплекс, який забезпечить місцевих мешканців роботою, а гостям дозволить гарно відпочити, - каже Андрій Кавунець.

20 хвилин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии