• Головна
  • Українцям встановлюватимуть ціни на газ по-новому
13:45, 2 червня 2015 р.

Українцям встановлюватимуть ціни на газ по-новому

В «Офіційному віснику України» офіційно оприлюднили Зміни до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення. Від сьогодні вони набрали чинності.

Від сьогодні набирають чинності зміни до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення. Вони затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 16 квітня 2015 №1249. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі Нацкомісії.

Зокрема, зміни офіційно оприлюднені в «Офіційному віснику України» за № 41, ст. 1277.
 
Зазначимо, зміни були прийняті у зв’язку з визначенням нових критеріїв щодо механізму формування, розрахунку роздрібних цін на природний газ для населення та їх застосування і з метою приведення до норм діючого законодавства Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення, затвердженого постановою НКРЕ від 31.03.2011 № 466. 
 
«Ці Зміни встановлюють механізм формування роздрібних цін на природний газ для потреб населення, який передбачає диференціацію таких цін залежно від обсягу споживання природного газу населенням та/або видів (напрямів) його використання», – пояснили в НКРЕКП.
 
Разом з тим, зазначені Зміни виключають норму Порядку щодо обов’язкового скріплення печаткою документів, необхідних Комісії для встановлення роздрібних цін на природний газ, оскільки Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» внесено зміни до законодавчих актів щодо необов’язковості наявності печатки у юридичної особи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...