• Главная
  • Якість навчання у вінницьких вишах відобразили у всеукраїнському рейтингу
14:15, 3 июня 2015 г.

Якість навчання у вінницьких вишах відобразили у всеукраїнському рейтингу

Чотири передові університети Вінниччини, а також Донецький національний університет (Вінниця) увійшли до академічного рейтингу вищих навчальних закладів України «Топ-200 Україна». 

Рейтинг уже 9-й рік поспіль складає Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів. Для його формування фахівці користувалися інтегральним індексом з трьох складників: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання.

Отож, до популярного списку потрапили: Вінницький національний технічний університет – він зайняв 28 сходинку з двохсот наявних. Цим самим «політех» покращив свої торішні позиції на два пункти вгору: минулоріч він значився під номером 30.  

Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова погіршив свою позицію на один пункт: з 28-го місця у рейтингу опустився на 29-те.

Вінницький національний аграрний університет та Вінницький державний педагогічний університет ім.Коцюбинського хоч і покращили свої торішні показники, однак залишаються у «хвості» рейтингу. Так, аграрний виш займає 129 сходинку списку, тоді як торік містився на 132-й. Педагогічний піднявся аж на 10 сходинок рейтингу: із минулорічної 175 на 165 цьогоріч.

Усі вінницькі виші обігнав Донецький національний університет, який торік переїхав до Вінниці. ДонНУ закріпився на 25-й позиції рейтингу.

Додамо, що рейтинг «Топ-200 Україна» складений за підсумками діяльності українських ВНЗ у 2014 році.

Нагадаємо, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Київський національний університет ім. Шевченка протягом 9 років займають перші місця рейтингу. 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...