17:50, 3 червня 2015 р.

Нацбанк ліквідував один банк

Національний банк, продовжуючи розпочату процедуру виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ "Кредитпромбанк", 2 червня 2015 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цього банку.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

"У зв’язку із допущенням банком зменшення на п’ять і більше відсотків значення нормативу короткострокової ліквідності нижче мінімального значення двічі протягом січня 2015 року, порушення банківського законодавства та нормативно-правових актів НБУ, наявності загрози інтересам вкладників та інших кредиторів, цей банк було віднесено до категорії проблемних", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, після віднесення ПАТ "Кредитпромбанк" до категорії проблемних відбулося значне погіршення показників його діяльності. Крім того, банком не було надано у встановлений строк доопрацьований план фінансового оздоровлення з урахуванням суттєвого погіршення  фінансового стану.

"Власником істотної участі не були вжиті заходи для запобігання настання неплатоспроможності банку", - повідомляє регулятор.

У зв’язку з цим, правління Нацбанку прийняло рішення про віднесення ПАТ "Кредитпромбанк" до категорії неплатоспроможних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...