• Головна
  • Коровій збирає військовозобов’язаних Вінниччини на тижневі навчання
14:00, 4 червня 2015 р.

Коровій збирає військовозобов’язаних Вінниччини на тижневі навчання

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації на офіційному сайті розмістив звернення голови ОДА Валерія Коровія у зв’язку з проведенням навчальних зборів з практичним призовом військовозобов’язаних.

«Шановні Вінничани!

З метою підвищення обороноздатності держави, за рішенням Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України з 5 по 12 червня в області пройдуть навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних.

В командно-штабних навчаннях з територіальної оборони беруть участь органи військового управління та підрозділи Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, а також голови обласних державних адміністрацій.

У ході навчання буде відпрацьовано механізм взаємодії між військовими командуваннями та обласними державними адміністраціями щодо спільного планування та виконання завдань територіальної оборони.

Командно-штабні навчання пройдуть у 18 регіонах країни - Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Передбачено провести заходи щодо оповіщення, збору і комплектування загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів і відпрацювати порядок їх застосування в межах областей, районів, міст, де вони формуються.

Також планується вивчити на практиці питання розміщення, організації тилового забезпечення цих підрозділів та управління їх діями під час виконання завдань територіальної оборони за безпосередньою участю місцевих органів державної влади.

Після закінчення навчання військовозобов’язані будуть повернуті до місць проживання. У подальшому планується залучати їх на періодичні зборові заходи для вдосконалення військових навичок», - зазначено в зверненні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...