• Главная
  • На сесії облради депутати попросять керівництво країни «дати добро» на озброєння вінничан
14:40, 4 июня 2015 г.

На сесії облради депутати попросять керівництво країни «дати добро» на озброєння вінничан

На наступну сесію Вінницької обласної ради, яка має відбутись 23 червня, підготували проект «Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо законодавчого врегулювання організації системи територіальної оборони держави та імплементування норм Європейського Союзу в сфері обігу зброї».

Звернення планують направити до Президента України П.Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка, Голови Верховної Ради України В.Гройсмана та обласних рад.

Через військову агресію Росії, депутати проситимуть створити умови для військової підготовки та навчання з використання зброї населенням України, організації воєнізованих місцевих формувань резервістів, процес підготовки яких має бути безперервним.

За переконанням депутатів облради, новий закон «Про обіг зброї», має передбачати вільний її продаж зброї громадянам, її використання для захисту держави, життя, здоров’я та власності громадян з чіткими зрозумілими, цивілізованими обмеженнями та застереженнями і ефективною системою контролю з боку держави. Закон, крім того, має забезпечити посилення кримінальної відповідальності за незаконне володіння і зберігання зброї та непритягнення до відповідальності громадян, які добровільно здали незареєстровану зброю.

Винница.info: На сесії облради депутати попросять керівництво країни "дати добро" на озброєння вінничан

Винница.info: На сесії облради депутати попросять керівництво країни "дати добро" на озброєння вінничан

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...