• Головна
  • Валерій Коровій прокоментував своє “срібло” у “рейтингу губернаторів”
16:46, 4 червня 2015 р.

Валерій Коровій прокоментував своє “срібло” у “рейтингу губернаторів”

Область на фоні інших регіонів, дійсно, розвивається досить непогано. Але це — результат роботи не одного року, і тим паче, не кількох місяців. Так голова Вінницької ОДА Валерій Коровій прокоментував публікацію рейтингу керівників областей, укладеного виданням “Деловая столица”, у якому він посів друге місце.

- Якщо говорити про роботу промислових підприємств, то Вінницька область справді перша за динамікою приросту 14%. Але це - за рахунок тих великих проектів, які реалізовані в області протягом останніх років. Зокрема, у Вінниці це - нова кондитерська фабрика, молочний завод, “Бастіон”, модернізований олійножировий комбінат та інші виробничі потужності. На часі продовження цієї роботи, - наголосив Валерій Коровій.

Однак, він не бачить такої динаміки промислового виробництва в районах.

- Увага районів до розвитку промисловго сектора - нульова. Пізніше ми  проведемо окрему розмову про це. Ми повинні розуміти, що одне робоче місце в промисловості створює п'ять робочих місць в інших видах діяльності. Тому залучення капіталу і створення робочих місць у промисловості на сьогодні є не меншим пріоритетом за будь-які інші.

Не варто, на думку Валерія Коровія, себе надміру тішити і зростанням на 12% обсягів виробництва у сільськогосподарській галузі. Левова частка тут — за проектом Миронівського КХП, який нині вже входить у другу свою фазу.

- Ми повинні створювати робочі місця у сільській місцевості. Ви бачите, що люди в селі не мають роботи. Крім того, назріває конфлікт, умовно кажучи, між великими агроформуваннями і зайнятістю людей. Ми повинні, наприклад, зрозуміти, що держава зараз молоко не закуповує. І м'ясо не купує. Але для того, щоб була нормальна ціна на молоко і м'ясо, повинно бути конкурентне середовище. Ми маємо все зробити, щоб в області були потужні гравці, які могли б дати нормальну ціну, як ми бачимо по молокозаводу, що відкрився у Вінниці — сюди їдуть з усієї області, тому що він дає пристойну ціну за здане молоко.

Але стосується це переважно сировини від сільгосппідприємств, проблема цін на молоко від господарств населення поки залишається відкритою.

- Я чекаю пропозицій від Департаменту агропромислового розвитку щодо вирішення цієї проблеми. Довго чекати я не буду. Буде точно так само, як з Департаментом екології, - зазначив Валерій Корвій, натякнувши, вочевидь, на догану, винесену нещодавно керівнику обласного природоохоронного відомства.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...