• Главная
  • Місцеві бюджети Вінниччини перевиконуються на 210 млн грн
17:59, 4 июня 2015 г.

Місцеві бюджети Вінниччини перевиконуються на 210 млн грн

За 5 місяців доходи місцевих бюджетів Вінниччини перевиконано більше ніж на 210 мільйонів гривень, які можуть бути спрямовані на додаткові видатки. Загалом, уже виконано майже 47% річних показників, а 39 місцевих бюджетів повністю справились з планами надходжень на рік. Про це під час селекторної наради з керівниками районів повідомив директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

За його словами, найвищий показник надходження доходів загального фонду фіксується у Вінницькому районі — 65,4% від річного плану, Тульчинському — 56,6%, Могилів-Подільському — 53,4%, Погребищенському — 53,2%, Жмеринському — 53,1%.

- Це при тому, що відпускна кампанія і розрахунки за земельні і майнові паї, а відтак, сплата податку з доходів фізичних осіб, ще попереду, - констатував Микола Копачевський.

Якщо ж врахувати фіксований сільськогосподарський податок, сплата якого, зазвичай, припадає на 3-4-ий квартали, а ставка порівняно з торішньою зросла у 21 раз, то надходження до місцевих скарбниць очікуються відчутні.

- Це потужний фінансовий ресурс, який дасть можливість територіальним громадам базового рівня підійти до розв'язання низки проблем і, можливо, навіть підставити плече там, де є спільні інтереси територіальних громад району. Наприклад, в частині ремонту доріг, ДНЗ, шкіл тощо, - зазначив голова ОДА Валерій Коровій.

Серед нових джерел наповнення бюджетів базового рівня, - акцизний збір. Його з початку року на рахунки місцевих громад надійшло майже 80 мільйонів гривень. Сподіваються посадовці і на податок на майно юридичних осіб — ще один стимул зробити своєрідну ревізію використання ресурсів на території громад. Загалом же, порівняно з відповідним торішнім періодом, надходження до місцевих бюджетів цьогоріч зросли на 35%. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...