• Головна
  • Звільнена Ірина Руснак каже, що міністерству не сподобались її реформи
08:58, 5 червня 2015 р.

Звільнена Ірина Руснак каже, що міністерству не сподобались її реформи

Зявились перші коментарі звільненої в.о. ректора ВДПУ Ірини Руснак. На своїй сторінці в соціальній мережі вона заявила на те, що причиною звільнення стали її демократичні реформи. Студенти кажуть, що ніяких реформ не помітили, а от розміри хабарів за час її перебування на посаді стрімко зросли.

Звільнена Ірина Руснак виклала фото двох документів: в першому її призначають на тимчасову посаду та дають надбавку до зарплатні. В другому – звільняють. Офіційна причина – перебування на посаді більше 3 місяців. Та в причину ображена пані Ірина не вірить, каже – звільнили тому, що "забагато реформ".

Звільнена Ірина Руснак каже, що міністерству не сподобались її реформи (фото) - фото 1

Звільнена Ірина Руснак каже, що міністерству не сподобались її реформи (фото) - фото 1

Звільнена Ірина Руснак каже, що міністерству не сподобались її реформи, фото-2

Ірина Євгеніївна стверджує, що почала змінювати університет, за її керівництва колектив перестав боятися висловлювати власну думку і почав боротьбу з корупцією.

- У ВДПУ імені М.Коцюбинського колектив тільки почав несміливі кроки на цьому шляху (ред.“до реформ”). Це колосальні зрушення, адже страх висловити власну думку тут карався однозначно - відмовою продовжувати контракт. Перші рішення вченої ради дали надію викладачам і студентам на реальні зміни в їхньому щоденному житті. – говорить Руснак.

Безымянный

Безымянный

Очевидно, що нова очільниця вишу пані Ірині теж не подобається. Вона написала, що достойних кандидатів на цю посаду МОН просто не бачить.

- Керуватиме закладом і організовуватиме вибори ректора Лазаренко Н.І. - директор інституту, який вчена рада наприкінці травня реорганізувала у два факультети. Усе відбулося під час перебування міністра освіти і науки Квіта С.М. у закордонному відрядженні, – коментує І.Руснак. 

Викладачі ВДПУ говорити про цю ситуацію бояться, бо не знають хто врешті - решт буде “за штурвалом”. А от студенти кажуть, що це крики розпачу ображеної жінки. За їх словами, реформ ніхто у ВДПУ не бачив, а зростання розміру хабарів відчули всі.

- Лише чую від знайомих, що беруть ще більше, ніж брали раніше, так це ж зміни - і якраз за час Вашого керування (*дякуємо*) – пише під постом пані Ірини студент ВДПУ.

Звільнена Ірина Руснак каже, що міністерству не сподобались її реформи (фото) - фото 4

Звільнена Ірина Руснак каже, що міністерству не сподобались її реформи (фото) - фото 4

Студентів обурює і те, що звільнена Руснак вже почала поливати брудом нову виконувачку обов’язків. Кажуть, вона ще не встигла нічого зробити, а її вже критикують. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...