• Главная
  • В.о. ректора ВДПУ Наталія Лазаренко: «Для мене це рішення було такою ж несподіванкою, як і для всіх»
09:46, 5 июня 2015 г.

В.о. ректора ВДПУ Наталія Лазаренко: «Для мене це рішення було такою ж несподіванкою, як і для всіх»

Вже третій день обов’язки очільника Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського виконує директор інституту психології, педагогіки та мистецтв цього ВНЗ Наталія Лазаренко.

“Інформаційна Вінниччина” розпитала нового керівника вишу про її призначення, плани на майбутнє та ректорські амбіції.

Звільнення Ірини Руснак та Ваше призначення вже обросло плітками. Зокрема, Ірина Євгеніївна на своїй сторінці в соціальній мережі досить різко висловилась з цього приводу. Як Ви можете це прокоментувати?

- Я нічого не чула з цього приводу і пліткувати на цю тему я не хочу і не буду. Я поважаю Ірину Євгеніївну як викладача і педагога. Я знаю: вона багато зробила для університету за період керування. Мені треба зробити не менше. А, може, навіть більше. Думаю, ми будемо співпрацювати. Ірина Євгеніївна поки у відрядженні. Але з’ясовувати стосунків ми не будемо.

-  Коли Ви дізнались про призначення на посаду? Як думаєте, чому Міністерство зупинилося саме на Вашій кандидатурі?

- Для мене це рішення було такою ж несподіванкою, як і для всіх. Представник з Міністерства вчора привіз наказ. Думаю, розглядалося декілька кандидатур. Міністерство призначило мене - я виконую обов’язки. Чому саме мене, треба запитати в Міністерстві. До 28-го травня включно я була на стажуванні. Повернувшись, я приступила до роботи. І 2-го червня прийшов наказ. Ейфорії від цього у мене нема, бо це дуже складна праця. Тим більше, що на носі випуск і вступна кампанія, а це - найважчий період.

-  Чи плануєте брати участь у виборах ректора ВДПУ, які мають відбутись у вересні?

- Я ще думаю. Я другий день як призначена. Я повинна з’ясувати стан речей і обсяги роботи. Про такі далекі перспективи ще рано думати. Мені потрібно розібратися в ситуації.

- Що плануєте робити в першу чергу? Вже маєте якісь робочі плани?

- Спочатку я маю розібратися в тих питаннях, які вже зроблені, і намітити якісь нові перспективи. В будь-якому випадку вони будуть спрямовані на розвиток нашого університету.

-  Як Ви збираєтесь боротися з хабарництвом у ВНЗ?

- На першому місці для мене завжди були студенти. На другому - викладачі. Чому? Тому що ми працюємо на студентів. Я завжди це кажу колективу. Тим більше, я знаю як батьки хвилюються за дітей: що вони їли, чи добре вчаться. Щодо хабарництва, - краще запитати в самих студентів. Я точно знаю: якщо в них виникають якісь проблеми, вони вільно приходять до мене і ми все вирішуємо.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...