• Головна
  • Селяни з Строїнців знову пікетували ОДА, бо їх побили і не пускали працювати (відео)
10:23, 5 червня 2015 р.

Селяни з Строїнців знову пікетували ОДА, бо їх побили і не пускали працювати (відео)

Конфлікт між власниками підприємства СТОВ "Поділля", що триває вже місяць, вилився третього червня у протистояння між людьми з автоматами та газовими балончиками з охоронної фірми і працівниками, яких не пускали на робоче місце. Наступного дня, четвертого червня, замість того, щоб збирати полуницю, селяни у відчаї поїхали під ОДА шукати правди та допомоги. Зустрілись з губернатором Коровієм та заступником начальника зі слідчого управління.

- 13 травня було перше силове захоплення. Тоді ж пошкодили мені руку, побили і відібрали печатку підприємства. Вчора було друге. Мене на місці не було, я знав, що мене хочуть викрасти, - говорить директор СТОВ «Поділля» Андрій Слободянюк.  

Про події третього червня розказали селяни, які стали їх учасниками. Також вони надали фрагменти відео, на якому видно, як люди в камуфляжній формі не пускають людей у приміщення.

- Вчора в селі помітили біля теплиці нашого підприємства машинку з логотипом «УНСО». І бачимо, на зустріч їдуть ще штук 15 машин різних марок і модифікацій. Ми здогадались, що вони їдуть до нас на підприємство. Так і сталось, вони оминули нас і поїхали об’їзною дорогою, - говорить працівниця підприємства, Оксана Михайлова, - Коли ми приїхали, ці хлопці з автоматами і в камуфляжі вже стояли і не пускали нас в приміщення. Приїхав новий директор  і заявив, що він вже власник СТОВ «Поділля», що його статутні документи оформлені і банківські рахунки відкриті. Каже до нас, «працюйте, люди добрі, я вам буду гроші платити». Але в нас ця війна вже більше місяця. Ми їм по-людськи сказали, «хлопці, ми не хочемо, в нас є директор, з яким ми будемо працювати». 

Тоді ж за словами жінки почалась словесна перепалка, люди не витримали, і почали штурмувати будівлю, щоб зайти всередину, бо почали змінювати замки на всіх дверях.  

- Люди в камуфляжі оббризкали з балончика людям очі, деяких і побили. Хлопці пригнали трактори, звезли шини. Приїхала наша пожежна. Ми до часу ночі з ними розбирались. Приїздила обласна прокуратура, і Тиврівська прокуратура. З допомогою них вивели оцих хлопців. Обійшлось все без крові. Зараз наш офіс опломбований, Ми працювати не можемо. Ми цілий день не можемо збирати полуницю, в нас урожай псується, пропадає.  На сьогодні десь п’ять тонн, -  говорить. 

Спочатку до людей вийшов заступник начальника слідчого управління Сергій Кримчук. Він розповів, як триває слідство, що вже вдалось зробити, і що зробити ще доведеться.

 Потім делегація із п’яти робітників на чолі з директором все ж домоглась зустрічі із очільником області Валерієм Коровієм, щоб особисто розповісти про свої проблеми.  

- Губернатор сказав, що триматиме нашу справу на контролі. Дав команду, щоб ми зустрілись з Оленою В’ячеславівною і обговорили ситуацію в правовому полі.  Ми їй тільки що дзвонили. По одному телефоні вона не бере трубку, по іншому сказали, що вона до понеділка у відрядженні, - говорить директор Андрій Слободянюк, - Зараз люди поїдуть додому. Один день їм коштує зіпсованої ягоди на декілька тонн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...