• Главная
  • Люди скаржаться Сергію Свитку на земельні оборудки
13:00, 5 июня 2015 г.

Люди скаржаться Сергію Свитку на земельні оборудки

Жителі п’яти районів Вінниччини 4 червня приїхали до голови Вінницької обласної ради Сергія Свитка, щоби просити допомоги у вирішенні земельних питань.

Більшість людських звернень – питання «довгограючі», повідомляє прес-служба облради. Відтак шукати шляхи їх розв’язання С.Свитко запросив в.о. начальника Головного Управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрія Козака та начальника юридичного відділу виконавчого апарату облради Аллу Олійник.

Заявники повідомили голові ради, що зі своїми проблемами вони неодноразово зверталися до депутатів, були на особистому прийомі в керівників області , зверталися в інші інстанції. Втім, належного реагування на звернення люди не отримали.

Наприклад, через незаконне заволодіння землею, якою користувалися тривалий час мешканці Вороновиці Вінницького району, у населеному пункті виникли соціальні протести. Селяни обурені діями керівника громади. Щодо цього питання в.о. начальника управління Держгеокадастру Юрій Козак повідомив, що воно  частково вже вирішено на користь людей, а доля 6-ти га землі ще буде визначена за підсумком діяльності і рішень правоохоронних органів та суду.

З обуренням до Свитка прийшли представники ініціативної групи мешканців Вінницьких Хуторів цього ж району. Жителі села заявляють, що земля, яку надали родинам 63 учасників АТО, є непридатною до господарювання, тому громадяни вимагають надати їм інші земельні ділянки.

А мешканці сіл Приборівка і Косаківка Липовецького району вимагають повернути у користування територіальної громади села пасовище розміром близько 26 га, яке було віддано орендатору без погодження із сільською радою і жителями зазначених сіл.

Схожою є ситуація у селі Кордилівка Калинівського району, де близько 40 га землі було оформлено, як стверджують представники громади, на підставних осіб: студентів Вінницького національного аграрного університету та жителів інших областей України.

У селі Кордишівка Козятинського району орендарю було надано право користуватися землею на схилі поблизу ставка, яку він почав розорювати, не зважаючи на думку селян. Раніше зазначена ділянка також використовувалась як пасовище місцевими мешканцями.

У ході зустрічі з головою облради вінничани відверто заявили, що готові вдатися до протестних акцій, якщо їхні вимоги і надалі  ігноруватимуться органами влади і правопорядку.

Юрій Козак пообіцяв, що усі озвучені питання вивчатимуться, будуть надані відповідні доручення структурним підрозділам управління, а громадянам буде надана необхідна допомога. Сергій Свитко зі свого боку запевнив, що вирішення зазначених питань він бере під особистий контроль.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...