• Главная
  • Народне Віче: Прожитковий мінімум вінничан має бути у 150 доларів на місяць
19:22, 7 июня 2015 г.

Народне Віче: Прожитковий мінімум вінничан має бути у 150 доларів на місяць

На площі Героїв Небесної Сотні в черговий раз збирались учасники Вінницького Народного Віче. Учасники вітали один-одного із залишенням без змін пільгового проїзду у міському транспорті та говорили про підняття прожиткового мінімуму до європейського рівня – 150 доларів.

Вже традиційне недільне Народне Віче збиралось на площі сьогодні, 7 червня, о 12.00. Серед учасників – переважно люди пенсійного віку. Вінничани вийшли на площу не побоявшись сонця.


- Ми добились пільгового проїзду для всієї України, для всіх хто отримував пільги на проїзд, - говорив зі сцени Віктор Маліновський. – Сьогодні ми знаємо, що в наших трамваях, тролейбусах говорять, що це все зробив Моргунов разом з 40 депутатами. Але ж хто дав йому той поштовх щоб писати листи до Кабінету Міністрів. Це ми з вами.
За словами Віктора Маліновського наступне рішення, яке прийняло Народне Віче і дало на розгляд Вінницькій міській раді у місячний термін - збільшення мінімального прожиткового мінімуму. Строк розгляду закінчується 26 червня.
- Мінімальний прожитковий мінімум має бути встановлений згідно рішення ООН – 150 доларів на одну людину, - говорив Віктор Маліновський. – Ми будемо вимагати щоб вони виконали цей закон і перестали займатись субвенціями та субсидіями.
Також Віктор Маліновський зі сцени закликав присутніх прийти 26 червня о десятій годині ранку до міської ради щоб запитати, яке рішення прийняло керівництво.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...