• Главная
  • У Вінницьких ліфтах встановлять WI-FI
11:13, 8 июня 2015 г.

У Вінницьких ліфтах встановлять WI-FI

КП «Вінницяліфт» хоче  замінити застарілу систему виклику диспетчера на сучасну. 

Однак переобладнання буде відбуватися поступово, - встановлюватимуть бездротові пристрої диспетчеризації у ліфтах, які потребують капітального ремонту.

На сьогоднішній день до підприємства щоденно надходить більше сотні викликів про зупинку ліфтів, половина з них – через перебої з енергопостачанням. При технічній зупинці підйомника аварійна бригада прибуває на місце за хвилин 10 після виклику, якщо зникає електрика у всьому мікрорайоні – час відкривання ліфтів може затягнутися на довше. 

Враховуючи те, що навіть у тих підйомниках, які обладнані ще старою системою, вона часто вже не працює, для швидшого реагування на зупинку ліфтів було прийнято рішення обладнати всі ліфти бездротовими приладами диспетчеризації.

«Існуюча диспетчеризація вже вчорашнього дня, тому при виконанні капітального ремонту на ліфтах буде встановлюватись безпроводові засоби зв’язку з диспетчером.   Це обладнання нами було закуплено минулого місяця, і до кінця червня плануємо обладнати ним вісім ліфтів. В кабіні встановлюватиметься пристрій, який дає можливість мешканцю, що застряг у підйомнику, з допомогою натискання кнопки зв’язатися з центральною диспетчерською. Та в свою чергу вишле автомобіль з аварійною бригадою», -  розповів керівник «Вінницяліфт» Анатолій Уздемір. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...