• Главная
  • Коли світ зрозуміє, що Путін веде гібридну війну не лише проти України, а й проти всієї цивілізації, ситуація різко зміниться
10:30, 10 июня 2015 г.

Коли світ зрозуміє, що Путін веде гібридну війну не лише проти України, а й проти всієї цивілізації, ситуація різко зміниться

«Якщо говорити про загальну ситуацію, то мені здається, що Європа починає розуміти, що Путін веде гібридну війну не тільки з Україною, але й з усім світом. Як тільки це зрозуміє обиватель, а не тільки А. Меркель чи Д. Кемерон, тоді ситуація в світі суттєво зміниться».

Про це заявив народний депутат VII скликання, радник Міністра інформаційної політики в зоні АТО Олександр Бригинець в ефірі одного з телеканалів.

«Коли ми говоримо, що гібридна війна – це просто перевдягнуті бійці чи зняті шеврони, ми недооцінюємо ситуацію. Насправді гібридна війна - це більш складне поняття. Те, що сьогодні відбувається в Європі між ЄС та РФ, абсолютно вкладається у поняття «гібридна війна»: це й інформаційна війна, і політична війна, і економічна війна в тому числі», - вважає О. Бригинець. 

Він нагадав, що Президент США Б. Обама гов орить про втрати, які несе Росія – від початку війни з РФ «пішло» понад $150 млрд. інвестицій.

«Але Росія звикла жити ізольовано, як і КНДР - вона звикла харчуватися тим, що є, жити в «барлогах». І ця схильність до самоізоляції, готовність ходити в лахмітті і недоїдати – своєрідна перевага Путіна», - підкреслив О. Бригинець. 

Проте, на його переконання, у Європи є інша перевага – потужна зброя, нові технології, демократія. 

«Тобто йдеться про війну варварства і цивілізації, в якій цивілізація завжди перемагає. Немає жодної причини, чому це не станеться і зараз», - впевнений О. Бригинець.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...