• Главная
  • Вінничан запрошують служити за контрактом
16:10, 11 июня 2015 г.

Вінничан запрошують служити за контрактом

Усіх, хто має бажання служити за контрактом, чекають вінницькі військові комісаріати. Громадян прийматимуть на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Про це повідомляє Вінницький обласний військовий комісаріат.

Прийняття громадян України на військову службу за контрактом до Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та старшинського складу здійснюється на підставі Законів України "Про військовий обов'язок і військову службу".

Для того щоб стати контрактником, потрібно подати до військових комісаріатів заяву, а військовослужбовці строкової військової служби мають подати рапорт на ім’я командира військової частини з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом.

Заробітна плата за службу за контрактом залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби.

Наразі сума забезпечення для осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 2 400 до 6 200 гривень на місяць (в залежності від специфіки військової частини).

Також для військовослужбовцям за контрактом доступні ще такі виплати як:

- один раз на рік надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем у розмірі місячного окладу грошового утримання;

- у разі відбуття в щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення;

- при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...