• Главная
  • Польські учні «скинулися» на поїздку волонтерів на Вінниччину, аби ті прибрали могили предків
11:46, 12 июня 2015 г.

Польські учні «скинулися» на поїздку волонтерів на Вінниччину, аби ті прибрали могили предків

У Вінницькій області триває акція «Могилу прадіда збережи від забуття». До Літина приїхали польські волонтери - працівники служб державної пожежної охорони із Вроцлава, Олесніци та Олави.

Гості прибрали старий польський цвинтар в райцентрі від самосівів, трав, заростей. Після завершення робіт, настоятель римокатолицького храму отець Василь очолив спільну молитву за упокій душ померлих, у якій взяли участь прихожани костелу.

Перебіг благодійної акції «Могилу прадіда вбережи від забуття» висвітлюватиме телевізійний канал ТVP Polonia. Журналістка Вроцлавського телебачення Гражина Орловська-Сондей розповіла про те, що польські учні щорічно жертвують 1 злотий на акцію. За ці кошти волонтери відвідують Україну, де впорядковують старі польські кладовища.

Настоятель Римо-Католицької парафії подякував усім польським друзям із Вроцлава, Олесніци та Олави за суттєву допомогу у відновленні історичної, культурної і духовної пам’ятки Літина – костелу Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Також, в рамках акції, гості відвідали пожежну частину 7-ДПРЧ в смт. Літин та поспілкуватися з українськими колегами і обмінятися досвідом.

Винница.info: Польські учні «скинулися» на поїздку волонтерів на Вінниччину, аби ті прибрали могили предків

Винница.info: Польські учні «скинулися» на поїздку волонтерів на Вінниччину, аби ті прибрали могили предків

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...