• Головна
  • Військово-патріотичний клуб «Айдар» тепер у Вінниці
10:31, 13 червня 2015 р.

Військово-патріотичний клуб «Айдар» тепер у Вінниці

У Вінниці відкрився військово-патріотичний клуб «Айдар» і вже розпочав свою діяльність

     - Ми будемо створювати умови для того, щоб молодь зрозуміла, що здоровий та спортивний спосіб життя вести набагато краще та цікавіше, аніж сидіти весь час в соціальних мережах за комп’ютерами або в телефонах, – заявив керівник відділу по зв’язкам із ЗМІ та державною владою Вінницького ВПК «Айдар» Андрій.

     У Вінниці вже майже два місяці працює військово-патріотичний клуб «Айдар», який був створений на основі добровольчого батальйону «Айдар». За ці два місяці активісти клубу зробили вже досить багато. Проводили фотовиставку на тему «Герої сучасності», різні змагання, марш  у вишиванках.

     Поспілкувавшись з керівниками Вінницького військово-патріотичного клубу «Айдар» журналісти «RIA» дізнались цікаву інформацію.

      - Ми є окремим підрозділом Дніпропетровського ВПК «Айдар» - повідомив 24-річний Андрій. – Причиною створення є те, що політика нашої країни не займається військо-патріотичним розвитком молоді, тому під патронатом Сергія  Мельничука– командира батальйону «Айдар», була створена наша організація. Діяльність ВПК «Айдар» спрямована, в першу чергу, на допомогу населенню у всіх сферах суспільного життя, починаючи з юридичної допомоги та закінчуючи проведенням різних турнірів та спортивних змагань. Наприклад, 20-21 червня на стадіоні «ВМ ПДЮ» відбудеться турнір по міні-футболу «КУБОК АЙДАРУ», а в загальному будемо дивитися, що потрібно населенню і вже від того будемо відштовхуватися. Також, зараз проводимо безкоштовне тренування студентів ВНТУ по самозахисту. Нашу організацію вже підтримує Комітет фізичної культури і спорту та департамент освіти Вінницької міської ради, але це поки що, в подальшому надіємось на більшу підтримку. На даний час досить і того, що не відмовляють. Взагалі такі підрозділи планують відкривати по всій території України.

       Ось, що розповів В’ячеслав Кошельник,  керівник військово-патріотичного відділу про тренування: «Основним завданням проведення курсів самозахисту та рукопашного бою є те, щоб зацікавити молодь займатись чимось корисним – а не проводити свій вільний час в соц. мережах та губити своє життя і здоров’я вживаючи алкогольні напої та наркотичні препарати. Якщо брати до увагу систему захисту, якою ми займаємося – це, перш за все, самовдосконалення та психологічний розвиток». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...