• Головна
  • Гройсман закликав підтримувати децентралізацію
11:00, 14 червня 2015 р.

Гройсман закликав підтримувати децентралізацію

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман і народні депутати України - члени міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти» говорили про підвищення ефективності роботи депутатів. 

«Ключова позиція - відновлення довіри до Парламенту через прозорість його роботи і дотримання народними депутатами Регламенту», - заявив Володимир Гройсман, додавши, що це сприятиме підвищенню авторитету єдиного законодавчого органу у суспільстві. 

«Для мене забезпечення ефективності, прозорості і відкритості роботи - не порожній звук. Я не зійду з цього шляху, оскільки це дозволить мінімізувати будь-які зловживання», - сказав Володимир Гройсман.

Народні депутати запропонували до обговорення ряд важливих питань. Зокрема, йшлося про необхідність активізації підтримки реформ на законодавчому рівні та розробку якісних законодавчих актів, вдосконалення парламентських процедур, неухильного виконання приписів Конституції України у частині персонального голосування, підвищення дисципліни у сесійній залі.

Члени міжфракційного об’єднання подякували Голові Верховної Ради за нормативні рішення щодо забезпечення прозорості і відкритості роботи комітетів і Парламенту загалом. Разом з тим, наголошувалося на важливості забезпечення на законодавчому рівні онлайн-трансляції засідань усіх без виключення парламентських комітетів, підвищення прозорості роботи Апарату Верховної Ради, розширення можливостей народних депутатів у частині розміщення матеріалів на своїй сторінці на офіційному веб-сайті Парламенту.

Також йшлося про необхідність систематизації законодавчих актів реформаторського характеру і підготовку змін до Регламенту роботи Парламенту з метою вдосконалення якості і ефективності процесу законотворення.

Відповідаючи на пропозиції, що прозвучали, Володимир Гройсман зазначив: 

«Я теж зараховую себе до єврооптимістів і думаю, що наші зусилля мають бути успішними, але до цього потрібно докладати зусиль як всередині Верховної Ради, так і за її межами». «Країні потрібні зміни, і наше завдання - підтримувати їх», - наголосив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...