У Вінниці Малиновський навчатиме старших по будинках

Незалежна профспілка «Голос Народу» у Вінниці, яку очолює Віктор Малиновський, відкрила центр підготовки старшого по будинку. Навчання буде безкоштовним.

Старші по будинках вивчать, як укладаються типові договори про надання комунальних послуг. Ознайомляться з переліком житлово-комунальних послуг, структурою та періодичністю їх надання. Дізнаються про порядок формування тарифів на житлово-комунальні послуги, діючі тарифи та їх відповідність чинному законодавству.

А також дізнаються про порядок оскарження актів виконаних робіт по будинку, досудове вирішення спорів з виконавцем; перерахування обсягів фактично виконаних робіт.

- Мета нашого центру навчити громадян правильно взаємодіяти з житлово-експлуатаційними організаціями та місцевою владою, пробудити активність громади та чітке розуміння власних прав та обов’язків. Стимулювати розвиток громадянського суспільства в регіоні, - сказав Віктор Малиновський, почесний голова незалежної профспілки «Голос народу».

У профспілці повідомили, що заняття проводяться щотижня по середах у конференц-залі профспілки «Голос Народу» по вулиці Соборній 52.

20 хвилин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии