• Головна
  • У Вінниці приватний вуз брехнею заманював на навчання абітурієнтів
11:45, 15 червня 2015 р.

У Вінниці приватний вуз брехнею заманював на навчання абітурієнтів

Вінницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило дії приватного вищого навчального закладу «Вінницький фінансово-економічний університет» (далі – «ВФЕУ»), які містили ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Про це повідомляє прес-служба Вінницького обласного відділення АМКУ.

Як встановило Відділення, «ВФЕУ» в трамваях міста Вінниці було виявлено поширення інформації про День відкритих дверей, який 25.04.2015 року проводить Вінницький фінансово-економічний університет. В рекламному матеріалі поширювалася інформація про спеціальності молодших спеціалістів економіко-правового коледжу університету. Біля спеціальності «Правознавство» зазначено: «(юрист: суддя, прокурор, адвокат, нотаріус)».

Економіко-правовий коледж ПВНЗ «ВФЕУ» готує лише молодших спеціалістів за спеціальністю «Правознавство». Цього рівня освіти недостатньо для можливості роботи суддею, прокурором, адвокатом, нотаріусом. Для цього необхідно отримати вищу юридичну освіту, що встановлено ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ст. 27 Закону України «Про прокуратуру», ст. 6 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», ст. 3 Закону України «Про нотаріат» відповідно, та виконати певні окремі додаткові індивідуальні кваліфікаційні вимоги.

Такі дії приватного вищого навчального закладу «Вінницький фінансово-економічний університет», це поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення в рекламному матеріалі невизначеному колу осіб неповних відомостей.

На виконання рекомендацій адмінколегії відділення «ВФЕУ» переглянув всі інформаційні матеріали, рекламні проспекти, повідомлення, вилучив з рекламних матеріалів університету і його структурних підрозділів посилання на спеціалізацію молодших спеціалістів-юристів (суддя, прокурор, адвокат, нотаріус) та зобов’язався в майбутньому бути більш обачливим в підготовці та розповсюдженні інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...