• Головна
  • У середу Тоні Блер вручатиме нагороди вінницьким студентам
13:00, 15 червня 2015 р.

У середу Тоні Блер вручатиме нагороди вінницьким студентам

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер нагороджуватиме переможців освітніх програм «Всесвітні студії» та «Завтра.UA». Четверо вінницьких студентів отримають цю нагороду. Це одна студентка із медичного університету та троє першокурсників магістратури технічного університету. Вони протягом року отримуватимуть спеціальну стипендію.

Церемонія нагородження пройде 17 квітня у актовому залі Дипломатичної Академії.

Студентка  3 курсу Вінницького  національного  медичного університету  імені М.І.Пирогова Аліна Ваколюк отримала нагороду за свою роботу «Динаміка змін серцевої діяльності при виробленні точних рухів (експериментальне дослідження)».

Студентка 1 курсу магістратури  Вінницького національного технічного  університету Ольга  Савіцька за свій проект «Становлення туристичної індустрії в Україні в контексті європейської інтеграції».

Студент 1 курсу магістратури ВНТУ Максим Гузь представив на конкурс роботу «Застосування переходів Джозефсона для побудови пристроїв перетворення імпульсно-потенціального коду в частотно-імпульсний» та теж виграв нагороду.

Також у число стипендіатів потрапила із розробкою навчальної гри «Математика для дітей» і студентка 1 курсу магістратури  ВНТУ Катерина Білоконна.

Як розказують у прес-службі ВНТУ, студенти технічного університету вже отримали запрошення на церемонію.

Довідка: Стипендіальну програму «Завтра.UA» заснував благодійний фонд «Соціальна ініціатива» Віктора Пінчука.  Прохідний бал, який дорівнював 71,56 та вище, набрали  тільки 100 українських студентів. Максим Гузь завершив список стипендіатів із набраними 71,56 балами. Також на конкурс подавали ще п’ятеро вінницьких студентів із технічного університету. Але, на жаль, вони не набрали прохідний бал та не потрапили у перелік стипендіатів конкурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...