• Главная
  • У клубі «Айдар» навчають не тільки самозахисту, а й контролю над власним тілом та емоціями
14:20, 15 июня 2015 г.

У клубі «Айдар» навчають не тільки самозахисту, а й контролю над власним тілом та емоціями

Вберегти себе від небезпечних ситуацій, що можуть трапитися з кожним із нас, оволодіти навичками самозахисту, навчитися контролювати себе та своє тіло за будь-яких обставин, — таку мету ставлять перед собою юнаки та дівчата, що прийшли на заняття з рукопашного бою, що відкрив військово-патріотичний клуб «Айдар».

 - Займаюсь нещодавно - це в мене друге заняття, але я зовсім не шкодую, що сюди прийшла. На мою думку, кожна дівчина має знати хоча б елементарні прийоми самозахисту, тим паче зараз, коли настав такий час, що ввечері страшно виходити погуляти по Вінниці — говорить студентка Вінницького національного технічного університету 22 – річна Альона Фролова. – Я дуже вдячна хлопцям за те, що вони створили ці курси. Тренера просто чудові – приділяють увагу кожному із нас і не дивляться на те, чи дівчина ти, чи хлопець – змушують викладатись по повній. Я їм дуже вдячна, та хочу порекомендувати даний вид самооборони всім дівчатам – приходьте, не пожалкуєте!


– На тренуванні ми навчаємо хлопців та дівчат як вирватись із захвату та знешкодити противника — зауважує тренер В'ячеслав Кошельник. – Але це ще не все. Ми проводимо тренування для того, щоб молодь навчилась контролювати своє тіло та свої емоції, подолати психологічний бар’єр. Адже, найголовніше – не допустити конфлікту. Наш девіз: «Тренуйся -  і тобі ніколи не доведеться битись!»

 - Заняття з рукопашного розпочались нещодавно. Студенти технічного університету, на базі якого проходять тренування, займаються тут безкоштовно. Іншим плату має визначити адміністрація університету. Якщо охочих знайдеться багато - займатимуться на стадіоні. Адже для цих занять не потрібне спеціальне обладнання, – розповів керівник відділу  по зв’язкам із ЗМІ та органами державної влади Андрій.

– Важливо правильно визначити: як до тебе торкаються, як ти торкаєшся, з якою силою та інше, — підкреслює В’ячеслав Кошельник. – Тоді ти зможеш бути впевненим, вільним у рухах і думках, зможеш запобігти небезпеці і вийти з неї з найменшою для себе шкодою.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...