• Головна
  • На Вінниччині презентували «Карту пріоритетів і цілей» освіти та науки
16:00, 15 червня 2015 р.

На Вінниччині презентували «Карту пріоритетів і цілей» освіти та науки

Реалізацією освітньої політики, керівництвом і контролем за діяльністю навчальних закладів усіх типів, форм власності, які функціонують на території області займається Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Основними завданнями на сьогодні Департамент бачить відновлення освітніх закладів у сільській місцевості та залучення більшої кількості дітей до навчального процесу.

Про роботу департаменту та плани на майбутнє розповіла Олена Чорна, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Наразі в області 1810 навчальних закладів у яких виховується та навчається більше 300 тисяч осіб, та працює більше 50 тисяч осіб. Для 65 з них Департамент освіти і науки ОДА є розпорядником коштів.

Олена Чорна розповіла, що головним пріоритетом в діяльності департаменту є дошкілля. Першочерговим завданням є створити доступність та всеохопність дошкільної освіти у всіх населених пунктах, особливо у сільській місцевості.

- Це дає змогу вирішити проблему збереження в населеному пункті школи, створення дошкільної групи, забезпечення роботою педпрацівників, зняття можливої соціальної напруги через ліквідацію малокомплектної школи, - зауважила Чорна.

Також на 2015 рік актуальними є завдання, що зображені у «Карті пріоритетів», а саме: відкриття 9 нових садочків та 12 груп у функціонуючих закладах, перегляд параметрів наявної мережі загальноосвітніх шкіл та розгляд питання про можливе закриття 17 закладів та реорганізацію 28, відновлення на державному рівні програми «Шкільний автобус» та  подальше реформування інтернатних закладів області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...