09:45, 16 июня 2015 г.

Вінничани житимуть краще?

За 5 місяців Вінниччина зібрала до бюджетів майже 2 мільярди 199 мільйонів гривень. До держбюджету надійшло 1 млрд 107 млн  грн, що у 1,7 раза більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Місцеві скарбниці за цей час поповнилися майже на 1 млрд 92 млн грн, — тут зростання становить 17 відсотків, повідомляє «Урядовий кур’єр».

За словами начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області Мирослава Продана, є позитивна тенденція в наповнюваності саме бюджетів сільських та селищних рад. Перший квартал нинішнього року деякі вінницькі сільські і селищні ради завершили з профіцитом, зібравши таку суму податків, яку планували до кінця року. Якщо брати до уваги травень місяць, то надходження до місцевих бюджетів зросли майже на 28% порівняно з травнем 2014 року.

У кращий бік змінилась свідомість платників податків. 95 % всіх податкових надходжень в області складають самостійно задекларовані суми і лише 5% забезпечується через примусове стягнення. Це досить позитивна динаміка.

Зростання наповнюваності бюджетів міст та сіл Вінниччини не може не радувати. Головне, щоб ці кошти були розумно використані і життя самого звичайного мешканця області хоч трошки покращилось.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...