• Головна
  • Чому вінничанина Роджерса варто позбавити українського громадянства
15:08, 16 червня 2015 р.

Чому вінничанина Роджерса варто позбавити українського громадянства

«А ну-ка песню нам пропой, веселый Роджерс!»

Багато хто з вінничан пам’ятає випади так званого «блогера і вінничанина» Олександра Роджерса під час агонії режиму Януковича і перших днів перемоги Революції Гідності.

Тоді, після штурму приміщення ОДА народом, цей персонаж писав у блогах, що у Вінниці треба встановити  шибениці, щоб вішати на них активістів Майдану і штурму.

А вже після перемоги Майдану, він усерйоз написав, що у Вінниці такі шибениці встановили, і вішатимуть там незгодних з Майданом…

Ця «новина» від Роджерса облетіла тоді усі російські пропагандистські канали.

Згодом, Розжерс зник з Вінниці. Але невдовзі об’явився, ну звичайно ж, у «ДНР» - там він «радив» бойовикам, як треба вести інформаційну війну проти України. А вінничанам, що почали у мережі висловлюватися про самого Роджерса і його позицію, пообіцяв, що повернеться у місто верхи на «білому танку». І розбереться зі всіма…

У «ДНР» і Роджерса щось не склалося, і замість того, щоб захищати ідеї «Новоросії» з АК, він перебрався в глибокий тил, до Москви.

І вже у «першопрестольній» Роджерс відстоює ідеї фейкової «Новоросії» та захищає, того, з руки кого кормиться. Того самого, кого українці називають «х@йлом».

І ПутінаРоджерс захищає навіть від Стрєлкова, Дугіна та інших з «російсого міра».

Ось нещодавно Роджерс відвідав захід, того ж «міра», круглий стіл «Уроки Новоросії для майбутнього Росії».  Захід Роджерсу не сподобався! Бачите, не запросили на захід ні Захарченка, ні Плотніцького чи інших терористів.

І під обстріл потрапили всі організатори і учасники: Багдасарян, Сулакшин і навіть Стрєлков (Гіркін). Усіх їх Роджерс назвав «путинслильщиками» (тобто, тими, що «зливають» Путіна за… гроші Держдепу США!).

Стрєлкову від Роджерса добряче дісталося «на горіхи».

Ось, як він пише про колишнього «новоросійського команданте» на заході:

«За круглым столом такжеприсутствовал господин Стрелков, легитимизируяэтот шабаш. Тот самый Стрелков, который за последнее время скатился от героя Новороссии до человека, чьи заявления радостно перепечатывают самые русофобские украинские СМИ, потому что в них говорится «Украинская армия стремительно наращивает военную мощь и скоро сможет воевать с российской на равных». Геббельсята находят эти выступления очень воодушевляющими для продолжения войны.Впрочем, если господин Стрелков позволил окружить себя подобными перечисленным персонажами, то неудивительно, что они нашёптываю тему в уши подобный бред».

Не буду цитувати інші пасажі «легкого пера» Роджерса. Допитливий читач може сам прочитати цей «білий шум» за посиланням: http://alexandr-rogers.livejournal.com/424654.html

Але справа в тім, що у Роджерса є власні думки про економіку і політику України, Росії, США і щойно відкритої планети в системі Тау Кита. І що парадоксально, багато хто в Росії сприймає «вітер із голови» Роджерса за «чисту монету». І з його фейків судить про Україну та війну на Сході. Бо Лайк-Ньюз і Раша-Тудей та інші рупори зробили з Роджерса «відомого експерта у вигнанні».

Тут у свідомості постає асоціація Роджерса з відомим персонажем Гоголя Хлестаковим, у якого «вітер в голові».

Але вітер, що виходить із різних дірок у тілі Роджерса далеко не не нешкідливий. Бо різні «колеги» Роджерса навіть у Вінниці намагаються підняти його на знамена, цитують у соцмережах, створюють йому імідж борця.

Тож, пісні, які співає «веселий Роджерс», зрештою? пряма загроза для України. До речі, він досі є громадянином нашої держави… Чому? І чи не слід комусь із депутатів-вінничан ініціювати законопроект про позбавлення громадянства таких як він?

Це б був і моральний тормоз для послідовників Роджерса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...