• Главная
  • Біля 30 школи зріжуть дерева, щоб ті нікого не покалічили
20:20, 16 июня 2015 г.

Біля 30 школи зріжуть дерева, щоб ті нікого не покалічили

До редакції 20minut.ua звернулася читачка. Вона розповіла, що на території 30 школи багато старих дерев, які загрожують життю учнів. Адміністрація закладу каже, що проблема вирішиться через кілька днів.

Жінка, яка звернулася до редакції називати своє ім’я не захотіла.  Журналісту вона розповіла, що її дитина навчається в 30 школі на Червоноармійській.

- На території школи знаходяться багато дерев, які несуть загрозу життю та здоров’ю учнів, - говорить жінка. – Кожного дня ідучи на урок фізкультури, вони проходять біля дерев. Насадження там старі і в будь-який момент можуть впасти.

За словами матері, через ураган, який був на вихідних, впало кілька дерев. Дітей в цей момент не було, але ситуацію так далі залишати жінка теж не хоче. Нікуди окрім журналістів вона не зверталася.

- Там ходили комунальники, ставили хрестики на ті дерева, - розповіла жінка. – Але ніхто їх так і не зрізав.

Журналіст зателефонував до Департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради. Там відповіли, що дерева знаходяться на балансі школи, тому у всі питання до дирекції.

В школі кореспонденту сказали, що проблема вирішується.
- Коли впали дерева, ми одразу звернулися до відповідної служби, - каже директор школи Алла Панасюк. – Сьогодні ми проплатили  і вже через два дні насаджень не буде.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...