• Главная
  • У дітей з Писарівки чиновники забирають дитсадок під адміністрацію?
20:11, 16 июня 2015 г.

У дітей з Писарівки чиновники забирають дитсадок під адміністрацію?

У дітей з Писарівки чиновники забирають дитсадок під адміністрацію?

Ми, батьки вихованців дитсадка «Лісова казка» с.Писарівка, глибоко стурбовані небезпечною ситуацією, яка нависла над приміщенням нашого виховного закладу. Всі проблеми — через... децентралізацію. ДНЗ «Лісова казка»у Писарівці розпочав свою діяльність у 2006 році. Занедбане, з грибком на стінах, приміщення, яке стояло пусткою більше 10 років, завдяки батькам, громаді, сільській раді, перетворилося на сучасний, доглянутий дошкільний заклад. Ніяк не могли подумати, що дорослі чиновники раптом захочуть забрати в наших дітей це приміщення. Але це сталося!

Ні, ми зовсім не проти бажання громад с. Сокиринців, с. Писарівка, с. Хижинців об’єднатися, але ж не за рахунок наших дітей! 29 травня відбулась розширена сесія депутатів Писарівської сільської ради на якій були присутні і члени робочої комісії з питання об’єднання територіальних громад. Колишній начальник відділу освіти Вінницької РДА Сергій Гончарук озвучив рішення останнього засідання робочої групи про те, об'єднаним громадам необхідно мати юридичну адресу адміністративного центру і що цей центр розміститься в... будівлі нашого дитсадка! А як же наші діти? А в нього відразу знайшлася відповідь: дитсадок переселять у приміщенні школи.

Ми дякуємо депутатам Писарівської сільської ради, голові Писарівської сільської ради Т. Аносовій , що не підтримали рішення робочої групи.

Ми хочемо звернутись до всіх чиновників: яке ви маєте право на такі рішення та пропозиції? Що ви зробили для нашого дитячого садка, що можете легко так його виселити з приміщення? Дуже прикро, що в цей нелегкий час, який переживає наша країна, коли люди відстоювали свої права на Майдані, чути від вас, шановні, такі необдумані слова: « Це не ваша власність…», « Ми вас не закриваємо, ми вас переселяємо…», « Їх ніхто питати не буде…»…

Ми розуміємо, що вам дуже хочеться позаймати крісла у зручних кабінетах, з туалетами, з харчоблоком, та сучасним ремонтом, але заявляємо, що не дамо знищитивсе те, що дбалось роками.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...