
12:06, 17 червня 2015 р.
Із 18 червня вінничани не зможуть забрати з банків депозити достроково
Ухвалений Верховною Радою і підписаний президентом України Петром Порошенком Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів» опубліковано у газеті «Урядовий кур'єр» сьогодні, 17 червня, і вступає в дію із завтрашнього дня, 18 червня.
Згідно з текстом документа, закон дозволяє банкам не повертати депозити, розміщені на певний строк, до закінчення цього терміну, розмежувавши зобов'язання банку повертати вклад клієнта за строковими вкладами і вкладами на вимогу (поточні та карткові рахунки, депозити без певного строку) у Цивільному кодексі України.
Закон встановлює, що дострокове повернення вкладнику банківського строкового вкладу на його вимогу можливе виключно у випадках, коли це передбачено умовами договору з банком.
Водночас закон передбачає безумовну вимогу до банків з вкладами на вимогу видавати вклад або його частину на першу вимогу вкладника.
Згідно з перехідними положеннями закону, його норми стосуються тільки нових договорів з банками, укладеними після набрання законом чинності.
Також закон зобов'язує Національний банк привести свої нормативні документи у відповідність до нього упродовж трьох місяців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:26
Вчора
16:47
4 червня
14:58
4 червня
ТОП новини
Оголошення
12:51, 2 червня
22:37, 25 травня
2
19:34, 25 травня
2
live comments feed...
Коментарі