• Головна
  • Вінничани вивчатимуть історію Старого міста
16:20, 17 червня 2015 р.

Вінничани вивчатимуть історію Старого міста

9 червня у Вінниці розпочалася реалізація проекту «Пишемо історію Старого міста разом». Група молодих істориків на чолі з Олександром Кротом вивчатимуть історію Староміського мікрорайону міста Вінниці. В основу дослідження ляжуть факти з Державного архіву Вінницької області та спогади старожилів Староміського мікрорайону. «Опрацьовані й систематизовані історичні відомості будуть оформлені у вигляді брошури і передані у міські школи, бібліотеки, а також будуть у вільному доступі у мережі Інтернет», – каже один з ініціаторів проекту «Пишемо історію Старого міста разом» Олег Стукан.

В усіх історичних документах ми знаходимо докладний опис лише центру Вінниці, натомість окраїнам міста приділяється менше уваги. Отож, якщо ви небайдужі до історії свого мікрорайону, якщо у вас залишилися спогади, цікаві історії, фотографії, – ініціатори проекту чекають на ваші дзвінки. Звертатися можна за телефонами 699-299, 067-424-68-30,  а також писати на електронну адресу [email protected].

Із новинами про перебіг проекту можна ознайомитися на сторінках у соціальних мережах Facebook: «Я люблю Старе місто – Вінниця»facebook.com/ilikestaremisto ; VK:  «Я люблю Старе місто – Вінниця» vk.com/ilikestaremisto , а також за коротким хештегом #ЯЛЮБЛЮСТАРЕМІСТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...